• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بررسی شیائومی ردمی نوت 10

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 233
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
بررسی شیائومی ردمی نوت ۱۰ که با نمایشگر AMOLED، اسپیکرهای استریو، تراشه‌ی توانمندتر و بدنه‌ی خوش‌ساخت‌تر جایگزینی شایسته برای ردمی نوت ۸ و ردمی نوت ۹، دو مورد از پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار ایران است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
ردمی نوت ۸ با ۱۵ میلیون بازدید و ردمی نوت ۹ با ۱۰ میلیون بازدید در جایگاه نخست و هشتم از پربازدیدترین گوشی‌های هوشمند بخش محصولات زومیت هستند؛ محصولاتی که به‌لطف ترکیب جادویی مشخصات فنی رضایت‌بخش و قیمت مقرون‌به‌صرفه، حتی بعد از گذشت چندین و چند ماه از معرفی‌‌شان در بین پرفروش‌ترین محصولات موجود در بازار ایران قرار دارند. حال در سال ۲۰۲۱ ردمی نوت ۱۰ وظیفه‌ی خطیری بردوش دارد و باید نظر کاربرانی را جلب کند که با مشکلات عدیده‌ی اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و به‌دنبال توانمندترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین گوشی بازار هستند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
ردمی نوت ۱۰ در بسیاری از زمینه‌ها پیشرفت معناداری درمقایسه‌با نسل‌های گذاشته تجربه می‌کند؛ میان‌رده‌ی اقتصادی شیائومی اکنون از نمایشگر OLED، اسپیکرهای استریو و پردازنده‌ی سریع‌تری بهره می‌برد و بدنه‌ی آن کوچک‌تر و سبک‌تر از گذشته شده است. ردمی نوت 10 اکنون بسته به مقدار رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی در بازه‌ی قیمتی ۵ تا ۷ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد و باید با محصولاتی از خود شیائومی نظیر پوکو ایکس 3 و ردمی نوت ۹ پرو به‌همراه گلکسی A32 و گلکسی A51 سامسونگ رقابت کند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
به‌لطف ابعاد ۸٫۳ × ۷۴٫۵ × ۱۶۰٫۵ میلی‌متری و وزن ۱۷۸٫۸ گرمی ردمی نوت ۱۰، این گوشی هوشمند اکنون باریک‌تر، کم‌عرض‌تر، کوتاه‌تر و کوتاه‌تر از ردمی نوت ۹ است، به‌خوبی در دست جای می‌گیرد و بدون نیاز به جابه‌جایی مداوم گوشی، به‌راحتی می‌توان تمام بخش‌های نمایشگر یا کلیدهای فیزیکی آن دسترسی داشت.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
ردمی نوت ۱۰ در بسیاری از زمینه‌ها پیشرفت معناداری درمقایسه‌با نسل‌های گذاشته تجربه می‌کند؛ میان‌رده‌ی اقتصادی شیائومی اکنون از نمایشگر OLED، اسپیکرهای استریو و پردازنده‌ی سریع‌تری بهره می‌برد و بدنه‌ی آن کوچک‌تر و سبک‌تر از گذشته شده است. ردمی نوت 10 اکنون بسته به مقدار رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی در بازه‌ی قیمتی ۵ تا ۷ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد و باید با محصولاتی از خود شیائومی نظیر پوکو ایکس 3 و ردمی نوت ۹ پرو به‌همراه گلکسی A32 و گلکسی A51 سامسونگ رقابت کند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
طراحی و کیفیت ساخت ردمی نوت ۱۰ شیائومی
ردمی نوت ۱۰ تغییرات ظاهری گسترده‌ای درمقایسه‌با نسل گذشته تجربه می‌کند؛ میان‌رده‌ی اقتصادی جدید شیائومی اکنون به دستگاه پرچم‌دار می ۱۱ شباهت بسیاری دارد؛ پنل پشتی مات، برآمدگی دوربین به‌شکل مستطیلی با گوشه‌های گِرد، نمایشگر کشیده‌ترِ ۲۰:۹ و کاهش وزن چشم‌گیر از جمله‌ی مهم‌ترین تغییرات ردمی نوت 10 به‌حساب می‌آید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
به‌لطف ابعاد ۸٫۳ × ۷۴٫۵ × ۱۶۰٫۵ میلی‌متری و وزن ۱۷۸٫۸ گرمی ردمی نوت ۱۰، این گوشی هوشمند اکنون باریک‌تر، کم‌عرض‌تر، کوتاه‌تر و کوتاه‌تر از ردمی نوت ۹ است، به‌خوبی در دست جای می‌گیرد و بدون نیاز به جابه‌جایی مداوم گوشی، به‌راحتی می‌توان تمام بخش‌های نمایشگر یا کلیدهای فیزیکی آن دسترسی داشت.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
شیائومی نوت ۱۰، خوش‌دست‌تر، سبک‌تر و جذاب‌تر از گذشته
ردمی نوت ۱۰ در رنگ‌های سفید، سبز و مشکی به‌فروش می‌رسد که دو رنگ اول پوشش کاملا مات دارند. مدل سفید ظاهری صدفی دارد، لکه یا آثار انگشت را به خود نمی‌گیرد و به‌لطف پوشش خاصش، حس ل*ذت‌بخشی را به کاربر انتقال می‌دهد. ردمی نوت 10 به‌موجب دریافت گواهی IP53، روی کاغذ در برابر پاشش آب یا گردوغبار هم مقاوم خواهد بود.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,418
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
برآمدگی مستطیلی دوربین با گوشه‌های گِردَش بیش‌از هرچیز دیگری در نمای پشتی ردمی نوت ۱۰ خودنمایی می‌کند؛ چرا که برخلاف محصولات دیگر، به‌جای آنکه روی پنل پشتی قرار بگیرد، با ایجاد بریدگی در پنل، در دل آن کار گذاشته شده است، از همین رو شکافی بین برآمدگی دوربین و پنل پشتی وجود دارد که با کمی استفاده از گوشی، به محلی برای جمع‌شدن گردوغبار تبدیل می‌شود.

بالا