• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

ورود آقایون ممنوع

• نویسنده موضوع A_h
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 84
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
- این آقایون محترم همچین میگن دختراى امروزی آشپزی بلد نیستن، خونه داری بلد نیستن که یکی ندونه انگار خودشون مثل مردای قدیم میرن از صبح کار میکنن تا بوق سگ!! بابا شماهارو که باید با بیل ساعت 12 از زیر پتو بیرون آورد!!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آدما ممکنه پسر باشن، اما پسرا نمي تونن آدم باشن!
آرایشگاه مردونه: 20 سال پیش: داااش گوشه سیبیلاتو چه مدلی بزنم؟! در حال حاضر: عزیززززم... ابروهاتو هشتی کنم یا شیطونی؟؟؟ چن سال دیگه: قربوووووووووون اون شکل نازت بشم من..میکاپ خلیجی بزنم یا لایت اروپایی

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آقایون عزیز: در تاریخ چند هزار ساله این مملکت ، نداشتیم که لیلی عاشق پشت مجنون بشه ! سر جدتون شلوارو بکشین بالا..!! این مارک شلوار رو هم بکنین، بچسبونید روی پیشونیتون اگه خیلی واجبه

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آقایون عزیزی که اعتقاد دارید لوازم آرایش تحریم میشه کلی می خندید...! به اینم فکر کردید که این قرص و پودرهای بدنسازی تحریم بشه کی باید بخنده؟ گفتم در جریان باشید:))

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آقایون وقتی میخوان کاری رو انجام ب*دن: اول خوب فکر میکنن. بعد به حرف دلشون گوش میکنن. بعد به خدا توکل میکنن و. ....در آخر کاری رو انجام میدن که زنشون میگه!!

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آهای پسرای دم بختی که واسه جذاب شدن دماغتونو عروسکی میکنین،زیر ابرو برمیدارین و عینک شب میزنین،بعدشم با فیگور تو خیابون راه میرید و احساس خودشیفتگی کاذب میکنید،بالا برید، پایین بیاید خوشگل نمیشید که نمیشید،تازه از همونی هم که هستید بی ریخت تر میشید. والا به خدا،از ما گفتن بود خواه پند گیرید خواه ملال...

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
آﺧﻪ ﻣﺎ ﭘﺴﺮﺍ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺧﻮﺷﮕﻠﯿﯿﯿﯿﯿﻢ ...... . . . . . . ﺗﻮﻫﻢ %99ﺍﺯ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﺟﻠﻮﯼ ﺁﯾﻨﻪ ((((((: ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻤﺎﺍﺍﺍ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺟﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﻐﻐﻎ

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
احساسات مردها : یه سکته ناقص میزنن وقتی گوشیشون توی جیبشون نباشه .... . . . . . . . . . . سکته تمام میزنن وقتی ببینن گوشیشون دست زنشونه ... :)))))

بالا