• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

ورود آقایون ممنوع

• نویسنده موضوع A_h
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 84
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
اي کساني که مدام مي گوئيد ما زن بگير نيستيم کي زن مي گيره..! همانا اگر نگاهي به ريخت خود ، شرايط خود و مواردي اينچنين کنيد، خواهيد ديد که اگر هم بخواهيد بگيريد کسي به شما دختر بده نيست پس سکوت کنید تا عزیزتز باشید .

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
اگر جمعیت مردها منقرض شود چه می شود؟ 1. مگه قراره اتفاقی بیافته 2. خارشتر کویر لوت که آفت نداره 3. اکوسیستم به شرایط بدون انگل برمی گردد 4. یه هیولا کمتر دنیا قشنگتر

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این آقایونی که میگن چرا دکتر مردان نداریم نگران نباشن... اگه جریان ابرو برداشتن و تی شرت صورتی پوشیدنو ادامه ب*دن، ایشالا به اونجا هم میرسیم! حالامتوجه شدید دکتر زنان برا چیه یا بیشتر توضیح بدم؟؟!

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این روزا تو خیابون از جلوی آرایشگاه که رد میشی تا چند دقیقه درگیر اینی که این آرایشگاه زنونه ست یا مردونه؟؟! به سلامتی زمانیکه تو آرایشگاه مردونه فقط مو کوتاه میکردن!!!!

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این روزا هی دخترا ابروهاشون رو پهن تر می کنن، پسرا نازکتر!این وضع تو آرایشگاه پسرونه بخواد پیش بره فکر کنم در اینده شاهد حذف کلماتی مثل سلمونی و پیرایشگاه از زبان فارسی باشیم والا!!!!!!!

بالا