• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

ورود آقایون ممنوع

• نویسنده موضوع A_h
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 84
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این وضعی که من میبینم چند سال دیگه دو تا پسر دارن حرف میزنن رضا : علی جون ابرو هاتو خیلی ناز برداشتی علی : قربونت برم الهی ، پیش همون آقا کریم رفتم رضا : کریم ،کدوم کریم ؟... علی: بابا کریم بلونده . همون آرایشگره که موهاشو مش استخونی میکنه دو تا دختر دارن حرف میزنن ژیلا : مرجان به اون سیبیل زنونت قسم وقتی لیلا اسمتو آورد می خواستم با چاقودسته شاخیه دو تیکه اش کنم مرجان : ای ول بابا خیلی خانومی ، ولی ولش کن اینها مرام ندارن . سگو نباس با چاقو زد :)))

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این پسرای که میگن هر دختره دهه شصتی با آهنگ یه حلقه طلایی رقصیده.اینا همونایی هستن که توی عروسیا با کاپشن چرمشون با آهنگ جونی جونم از خود بیخود میشدن و طول مسیر تالار رو میلرزوندن:)))

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این پسرایی که از سر تنبلی اسم هارو مخفف میکنن به فاطمه میگن فاطی به نازنین میگن نازی به آزاده میگن آزی به سوزان میگن سوزی الهی یه زن گیرشون بیاد اسمش باشه گوهر ببینم اونو میخوان چی صدا کن:)))

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این پسرهاروحالت عادی نمیشه نگاهشون کرد حالاجدیدایادگرفتن یه شلوارمی پوشن که خشتکش تا زانوشونه! شمادخترابامن موافق هستید آیا؟!

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
این پسرهایی هستن که ابرو برمیدارند ناخن بلند میزارند موهاشونو مش می کنند گوشواره هم میندازند اینا دوست دخدر دارن یا دوس پسر؟ هااااااااا؟

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
اینقدر که دیگه پسر ابرو برداشته و موبلند دیدم وقتی یه مرد میبینم به ابروهاش دست نزده چندشم میشه!!! پیش خودم میگم بنده خدا یا عزاداره یا گذاشته پُر شه مدلشو عوض کنه حتما!!! والااااااااااااا

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
بد‌ترین بلایی که سر یه پسر میتونین بیارین: تو دانشگاه دره کلاسشو بزنی‌ به استاد بگی‌ با فلانی‌ کار دارم... میگه چیکارش داری... میگی‌: مامانش براش لقمه آورده

گل سیاه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-30
لایک‌ها
1,006
امتیازها
63
کیف پول من
332
بـــرادر عــزیــــز ... داداش مــَن... شلــوار رنـگــی بپــــوش عیــب نـــداره !.............امــا دیگـــه بـاش کفــش رنـگـــی نپـــوش.فــدات بشـــم قـــراره تـــو مـــَـرد بــاشــی ، نـه اسمــارتیــــز :|

بالا