• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

دورهمی ویژه برنامه‌ی دورهمی با حضور سرپرست عزیز Dark Girl

• نویسنده موضوع "ASHOB"
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 44
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
ft76_0vn8_quote_1599466323049.png

.
.
.
.
.
.
.

سلام به دوستای خوشتیپ و دلبر انجمن uzln

امروز در خدمتتون هستم با حضور یه دوست عزیز و فوق العاده Echp

می دونم از اسم تاپیک معلومه ولی خب در جریان هستین من عاشق این قسمت ماجرام ING)4

کسی نیست Bjge

جز: Ibt6!;Ibt6!;

.
.
.
.

سرپرست بخش عمومی Dark Girl

صدا دست و جیغتون به گوشم نمی رسه OnyczJ£:?

خب بیتا عزیزم امیدوارم مصاحبه خوبی رو پشت سر بگذاریم BjgeSdhk

* قابل توجه بیتا جان، شما تنها می توانید یه سوال رو در مصاحبه رد کنید تنها یه سوال Gvkb)7

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : "ASHOB"

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
امضا : DARK GIRL

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
1_ برامون بگو چطور با انجمن‌های نویسندگی آشنا شدی و عضو انجمن خوبِ تک رمان شدی؟
خب من خیلی اهل نوشتن بودم. هر چیزی مینوشتم برای همین با خودم فکر کردم نمیشه نوشته هام تو یادداشتا خاک بخوره سرچ زدم انجمن رمان.
اولش هم عضو انجمن دیگه ای بودم که با یکی دعوا کردم اومدم بیرون:))
ولی خوشحالم که به جاش عضو اینجا شدم و الان یکی از اعضای اینجا، بین این دوستای خونگرم و مهربونم^-^

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
خب من خیلی اهل نوشتن بودم. هر چیزی مینوشتم برای همین با خودم فکر کردم نمیشه نوشته هام تو یادداشتا خاک بخوره سرچ زدم انجمن رمان.
اولش هم عضو انجمن دیگه ای بودم که با یکی دعوا کردم اومدم بیرون:))
ولی خوشحالم که به جاش عضو اینجا شدم و الان یکی از اعضای اینجا، بین این دوستای خونگرم و مهربونم^-^
و چقدر خوشحالم بابت این موضوع! هم این که نوشته های قشنگ رو به اشتراک گذاشتی و هم حضورت توی انجمن ^-^

2_حالا برامون بگو در چه زمینه ای رمان می‌نویسی ؟ دلنوشته و شعر چطور؟ هر کدومش که هست اسمش رو بهمون بگو

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
و چقدر خوشحالم بابت این موضوع! هم این که نوشته های قشنگ رو به اشتراک گذاشتی و هم حضورت توی انجمن ^-^

2_حالا برامون بگو در چه زمینه ای رمان می‌نویسی ؟ دلنوشته و شعر چطور؟ هر کدومش که هست اسمش رو بهمون بگو
بعله امیدوارم همیشه سایه‌ی دلقکیم بالا سرتون باشه:)) "بقیه لطفامم جا نیوفته:))"

خب من تو هر ژانری رمان می‌نویسم. اما بیشتر در ژانرهای معمایی، مافیایی، فانتزی می‌نویسم. شعر و دلنوشته رو هم بیشتر تراژدی می‌نویسم. خب برای مثالِ رمانم ارباب رویاهام، روح یک نیمه جن، اشکی در چشمان عزرائیل"دوتا اخری منتشر نشده"...
دلنوشته مباش و چندتا دیگه که اسم ندارن و منتشر نشدن به همراه چندتا شعر که اون‌ها هم نه منتشر شده و نه اسمی داره^-^

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
بعله امیدوارم همیشه سایه‌ی دلقکیم بالا سرتون باشه:)) "بقیه لطفامم جا نیوفته:))"

خب من تو هر ژانری رمان می‌نویسم. اما بیشتر در ژانرهای معمایی، مافیایی، فانتزی می‌نویسم. شعر و دلنوشته رو هم بیشتر تراژدی می‌نویسم. خب برای مثالِ رمانم ارباب رویاهام، روح یک نیمه جن، اشکی در چشمان عزرائیل"دوتا اخری منتشر نشده"...
دلنوشته مباش و چندتا دیگه که اسم ندارن و منتشر نشدن به همراه چندتا شعر که اون‌ها هم نه منتشر شده و نه اسمی داره^-^
و همشون هم به دل می‌شینه:ROFLMAO:

3_کدوم یکی از آثاری که داری برای خودت خاص تره؟ اسمش رو بگو و یه توضیح مختصر هم بده

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
و همشون هم به دل می‌شینه:ROFLMAO:

3_کدوم یکی از آثاری که داری برای خودت خاص تره؟ اسمش رو بگو و یه توضیح مختصر هم بده
نظر لطفته هم‌چنین^-^

خب واقعا سوال سختیه:))
من خیلی از آثارم برگرفته از واقعیته همشون برام جذابیت خاصی دارن. ولی رمان ارباب رویاهام واقعا برام خاص تر از بقیه‌ست. چون اکثرِ اتفاقات برگرفته از واقعیته، و یا موضوعات خوده شخصیت‌ها واقعی‌ان و فکر می‌کنم خاص تره‌.
موضوع راجب دختری به اسم لینداست که همه‌اش خواب پسری رو می‌بینه که عاشقه هم هستن و میشه گفت در خواب‌هاش همسرشه.
لیندا پس از مدتی وارده یک سایت میشه و از اونجا با دختری اشنا میشه. ولی خبر نداره دختره که اسمش آرنیکاست خواهر همون پسره‌ست. و طی یک اتفاقاتی لیندا مجبور میشه با چند نفر از اعضای اون خاندان مخصوصا همون پسره"آرشا" و آرنیکا و خونوادشون یک سال توی ایلام زندگی کنه‌. بی خبر از اینکه زن قانونی ارشا شده تا مادر مدرش راضی بشن یک سال با غریبه‌ها بمونه. طی همه‌ی این یک سال اتفاقاتی میوفته که موضوع رو هزار برابر جذاب تر میکنه:)) "نه چون رمان خودمه، چون اکثری خوششون اومده پیشنهاد میکنم:))"

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,092
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
نظر لطفته هم‌چنین^-^

خب واقعا سوال سختیه:))
من خیلی از آثارم برگرفته از واقعیته همشون برام جذابیت خاصی دارن. ولی رمان ارباب رویاهام واقعا برام خاص تر از بقیه‌ست. چون اکثرِ اتفاقات برگرفته از واقعیته، و یا موضوعات خوده شخصیت‌ها واقعی‌ان و فکر می‌کنم خاص تره‌.
موضوع راجب دختری به اسم لینداست که همه‌اش خواب پسری رو می‌بینه که عاشقه هم هستن و میشه گفت در خواب‌هاش همسرشه.
لیندا پس از مدتی وارده یک سایت میشه و از اونجا با دختری اشنا میشه. ولی خبر نداره دختره که اسمش آرنیکاست خواهر همون پسره‌ست. و طی یک اتفاقاتی لیندا مجبور میشه با چند نفر از اعضای اون خاندان مخصوصا همون پسره"آرشا" و آرنیکا و خونوادشون یک سال توی ایلام زندگی کنه‌. بی خبر از اینکه زن قانونی ارشا شده تا مادر مدرش راضی بشن یک سال با غریبه‌ها بمونه. طی همه‌ی این یک سال اتفاقاتی میوفته که موضوع رو هزار برابر جذاب تر میکنه:)) "نه چون رمان خودمه، چون اکثری خوششون اومده پیشنهاد میکنم:))"
خیلی هم عالی *-*

4_سه تا خصلت خودت که از زبان دیگران زیاد شنیدی رو بگو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا