• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

روحانی: تا پایان سال ماهانه ۱۰۰هزار تومان به سی‌میلیون نفر پرداخت می‌شود

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 589
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
روحانی تصریح کرد: باید پایش مستمری درباره بیمارها انجام شود و امروز پیشنهادی داده شد که البته قرارگاه این را بررسی می‌کند؛ موضوع این است که وقتی افراد در جامعه می‌آیند باید کارت ملی یا کارت شناسایی معتبری که شماره ملی فرد در آن درج شده است را همراه داشته باشد تا نگذاریم فرد مبتلا وارد سیستم حمل ونقل، کسب و کار و مراکز تجاری بشود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وی الزام سوم این طرح را همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی دانست و ابراز امیدواریم کرد همه بخش‌ها پای‌کار بیایند و هم‌افزایی داشته باشند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رئیس‌جمهور درباره چهارمین الزام بیان کرد: الزام چهارم نیز کمک‌های خیرین، محلات، مساجد، بسیج و سمن‌ها و هلال احمر است که می‌بایست به میدان بیایند؛ خصوصا نسبت به آن‌هایی که در قرنطینه هستند و یا افرادی که احساس می‌شود مبتلا هستند و باید به مراکز و آزمایشگاه‌ها ارجاع داده شوند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
روحانی بیان کرد: امروز اعلام شد که تست روزانه ما از 20 هزار بالا رفته و روزانه به عدد 100 هزار می‌رسد؛ البته با این کار، تعداد برمبتلا نیز افزوده می‌شود اما ان‌شالله با ادامه این روند تعداد مرگ و میرها و تعداد بستری‌ها کاهش می‌یابد؛ این تنها راه است.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وی خاطر نشان کرد: الزام پنجم نیز اطلاع رسانیِ به‌موقع، شفاف و روشن است تا تصمیماتی که در ستاد و در قرارگاه گرفته می‌شود و توصیه‌هایی که وزارت بهداشت دارد باید به‌موقع به مردم ابلاغ شده و برای همه قابل درک باشد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
مسئله مهم دیگر، اقناع‌سازی مردم است و مردم می‌بایست قانع شوند که در این شرایط راه دیگری نداریم؛ اگر واکسن ویا داروی مطمئنی داشتیم شرایط فرق می‌کرد. الان هیچ راهی نداریم جز اینکه به توصیه‌های پزشکی، مراعات اصول بهداشتی، عدم تجمع و کاهش ترددها را انجام دهیم.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رئیس‌جمهور تصریح کرد: یکی از مصوبات امروز این بود که تردد شبانه از ساعت 21 کاهش یابد؛ بسیاری از دورهمی‌ها ناشی از این ترددهاست و باید در کنار این طرح، طرح‌های مکمل نیز اضافه کنیم.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
روحانی گفت: موضوع بعدی اقدام صدا و سیما برای ساعات فراغت مردم است و باید برنامه‌های شاد داشته باشند تا وقت مردم را به خوبی پر کنند. هم‌چنین دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش برای فرزندان از طریق فضای مجازی کلاس‌های درس را ادامه دهند تا در خانه مشغول درس باشند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وی درباره مصوبات امروز ستاد گفت: الزام و مورد بعدی، اقدامات حمایتی و جبرانی است؛‌ حالا که گفتیم دو هفته کسب و کار مردم تعطیل شود، در حد توان و امکان باید مردم را یاری کنیم و امروز مصوب شد که برای حدود 30 میلیون نفر ماهانه برای 4 ماه تا پایان امسال در هر ماه 100 هزار تومان به آن‌ها بلاعوض بدهیم و برای این 10 میلیون خانواده نیز وام یک میلیون تومانی مقرر شد شبیه به وامی که در اوایل سال داده شد که بازپرداخت سی‌ماهه دارد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رئیس‌جمهور ادامه داد: اقداماتی از جمله پرداخت پول گ*از و رسیدگی درباره مشکلاتی که برای چک به وجود می‌آید که مشابه آن در اوایل سال تصویب کرده بودیم و امحال از یک تا چهار ماهه می‌دادیم تا از مشکلاتی که مردم احتمالا دارند، کاسته شود.

بالا