• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

روحانی: تا پایان سال ماهانه ۱۰۰هزار تومان به سی‌میلیون نفر پرداخت می‌شود

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 588
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209

امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز آغاز طرح جامعی است که باید در مناطق با وضعیت‌های قرمز، نارنجی و زرد اجرایی و عملیاتی شود که امیدواریم به خوبی عملیاتی خواهد شد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وی افزود: ما یک دوره‌ای داشتیم که دوره بسیار سختی در آغاز کرونا در اسفند و فروردین بود و مردم همکاری خوبی داشتند و وقتی وارد اردیبهشت شدیم، فضایی داشتیم که کاملا فشار کرونا بر کشور کم شد. از اوایل اردیبهشت تا امروز که حدود 5-6 ماه می‌گذرد،

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
در این مدت متأسفانه در برخی استان‌ها با موج دوم کرونا مواجه شدیم و اخیرا نیز با موج سوم کرونا روبرو شدیم که تصمیم بر تعطیلی هوشمند شهرها گرفتیم که وابسته به شرایط شهرها خواهد بود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رئیس‌جمهور بیان کرد: هدف اصلی ما از این تعطیلات این است که انتقال ویروس را کنترل کرده، به کمترین حد رسیده و مبتلایان را نیز سریع‌تر شناسایی کنیم تا کار درمان بدون نیاز به بستری انجام شود و از کسانی که باید قرنطینه شوند، مراقبت بگیرد. باید تجمعات و ترددها را کاهش دهیم و در برخی جاها ناچار به تعطیلی شدیم تا تجمع و تردد کم شود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
روحانی خاطر نشان کرد: این تعطیلات را اعمال کردیم و مردم بدانند قبلا می‌گفتیم پروتکل‌ها را مراعات کنید تا خود و اقوام‌تان سالم باشید و فشار از کادر درمانی کاسته شود ولی الان تعطیلی گذاشتیم و می‌گوییم پروتکل‌ها را رعایت کنید تا فشار اقتصادی بر کسب و کارهایی که از امروز تعطیل می‌شوند، هر چه سریع‌تر کاسته شود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
اگر همه مراعات کنیم ممکن است این دو هفته تعطیلی، به 10 روز تقلیل یافته و اگر هم مراعات نشود، به نقطه مطلوب نخواهیم رسید. برای اینکه این طرح ما را به اهداف برساند، الزاماتی نیاز دارد؛ اولین الزام مسئولیت‌پذیری آحاد مردم است یعنی این تعطیلات برای این بود که به مردم بگوییم کرونا جدی است و این پیام را داشت.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وی افزود: بحث سر تعطیلی نبود، بلکه این بود که مردم مراعات کنند و دورهمی‌ها را صورت نگیرد؛ دورهمی‌ها بیشتر از کسب و کارها مشکل‌ساز شده است؛ وقتی یک نفر از دنیا می‌رود، همه اقوام می‌گویند که " بد است که به تشییع و منزل خانواده داغدار نرویم". مشکل از اینجا شروع می‌شود و طبق تحقیقاتی که اخیرا به‌دست آمده، قبلا می‌گفتند باید از عطسه و سرفه افراد دوری کنیم ولی الان حرف زدن و صحبت کردن می‌تواند ویروس را منتقل کند و با صحبت کردن، افشانه‌های تنفسی منتشر می‌شود که ممکن است ویروس را به فرد دیگری منتقل کند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
افراد وقتی در خانواده جمع می‌شوند ماسک را هم برمی‌دارند و اگر یک نفر از آن‌ها مبتلا باشد و صحبت کند و اگر زمان حضورشان نیز کوتاه نبوده و چند ساعت باشد و آن محل تجمع هم تهویه درستی نداشته باشد، یک نفر می‌تواند جمع 50 نفره را با صحبت کردن خود مبتلا کند. می‌بینیم که بسیاری از ابتلاها خانوادگی است؛ مسئولیت‌پذیری آحاد جامعه به‌عنوان اولین الزام است تا این محدودیت‌ها اثربخش باشد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رئیس‌جمهور با بیان اینکه مسئله و الزام بعدی ضمانت اجرایی مصوبات است، اظهار داشت: ما قبلا و امروز مصوباتی داشتیم و اگر این مصوبات اجرا نشود و فقط روی کاغذ بیاید که تأثیری ندارد. البته بخش زیادی از مردم وقتی می‌شنوند، اجرا می‌کنند و افرادی هم مقداری بی‌مبالات هستند و دستگاه‌های ناظر، ضابطین قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بسیج، تعزیرات، اتحادیه‌ها و سایر دستگاه‌های مربوطه باید اقدام کنند.

بالا