• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدی استرالیا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 29
  • بازدیدها 948
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
اولورو، نورترن تریتوری (Uluru, Northern Territory)
اولورو، نورترن تریتوری

اولورو که به نام صخره آیرز نیز شناخته می‌شود، صخره‌ای از ج*ن*س ماسه‌سنگ است. محوطه اطراف این صخره پر از چشمه، غارهای آبی و نگاره‌های باستانی است. این محوطه در فهرست میراث جهانی ثبت شده است و معروف‌ترین نماد طبیعی استرالیا محسوب می‌شود. تغییر رنگ این صخره در ساعت‌های مختلف روز و زمان‌های مختلف سال از ویژگی‌های بارز و معروف آن است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Hamilton Island Yacht Charter
Hamilton Island Yacht Charter

این جزیره در ۸۸۷ کیلومتری شمال بریزبن واقع شده و یکی از معدود جزایر در حصار بزرگ مرجانی (بزرگ‌ترین اکوسیستم صخره‌های مرجانی در دنیا) است که فرودگاه دارد. این جزیره مقصدی پرطرفدار برای توریست‌ها در تمام سال است. در ماه آگوست فستیوال سالانه قایق‌سواری در آن برگزار می‌شود که حدود ۲۵۰ قایق از استرالیا و نیوزیلند برای مسابقه‌ای یک هفته‌ای پیرامون جزایر ویتساندی گرد هم می‌آیند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آدلاید (Adelaide)
آدلاید استرالیا

آدلاید مرکز ایالت استرالیای جنوبی و پنجمین شهر پرجمعیت این کشور است. این شهر در سال ۱۸۳۶ بنا شد و سرهنگ ویلیام لایت، یکی از پدران بنیان‌گذار آن، مرکزش را در کنار رودخانه تورنز انتخاب کرد. طراحی سرهنگ لایت باعث شد این شهر به حالت شبکه‌ای با بلوارهای پهن و میدان‌های پهناور شکل بگیرد که در احاطه پارک‌های آدلاید است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آبشار‌های میچل (Mitchell Waterfalls)
آبشار‌های میچل

میچل، آبشاری به ارتفاع ۷٫۶ متر است که در دامنه کوه میچل قرار دارد. این آبشار، کوهستان اطراف و پارک ایالتی مرتبط با آن‌ها برای احترام به الیشا میچل، پروفسوری که در حین تایید اندازه‌گیری ارتفاع کوه، از یک لبه‌ی صخره‌ای پرت شد و درگذشت، نام‌گذاری شده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بریزبن (Brisbane)
بریزبن استرالیا

بریزبن پرجمعیت‌ترین شهر و مرکز ایالت کوئینزلند و سومین شهر پرجمعیت در استرالیا محسوب می‌شود. مرکز این شهر در شبه جزیره‌ی رودخانه‌ی بریزبن واقع شده و باقی شهر نیز در امتداد این رودخانه بنا شده است. امروزه این شهر به خاطر معماری کوئینزلندی که بیشتر میراث شهر بر اساس آن ساخته شده است، شهرت دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
خلیج جرویس، نیو ساث ولز (Jervis Bay, New South Wales)
خلیج جرویس استرالیا

جرویس، خلیج و جزیره‌ای است که به داشتن سفید‌ترین ساحل شنی در جهان شهرت دارد. این خلیج که در گذشته دره‌ی رودی بوده است، حدود ۱۵ هزار سال پیش در انتهای عصر یخبندان شکل گرفته است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره‌ی لرد هاو (Lord Howe Island)
جزیره‌ی لرد هاو استرالیا

لرد هاو جزیره‌ای به شکل هلال نامنظم بین استرالیا و نیوزلند در دریای تاسمان است. این جزیره به‌خاطر زیبایی خیره‌کننده، شکل منحصر‌به‌فرد زمین، پوشش گیاهی و حیات وحش خاص و اکوسیستم دست نخورده‌اش در فهرست میراث جهانی ثبت شده است

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ویلپنا پاوند، استرالیای جنوبی (Wilpena Pound, South Australia)
ویلپنا پاوند، استرالیای جنوبی

این پدیده طبیعی که ۴۲۹ کیلومتری شمال آدلاید قرار دارد در حقیقت صفحه‌ی صاف و بسیار عظیمی به مساحت حدود ۸ هزار کیلومترمربع را در بر می‌گیرد که حدود ۲۰۰ متر از زمین‌های اطراف مرتفع‌تر است و در محاصره تپه‌های کنگره‌شکل قرار دارد. منظره این منطقه از بالا فوق‌العاده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی پورنولولو (Purnululu National Park)
پارک ملی پورنولولو استرالیا

پارک ملی پورنولولو که در ناحیه کیمبرلی در غرب استرالیا واقع شده است، مساحتی حدود ۲۴۰ هزار هکتار دارد. بیشتر این منطقه را صخره‌های ماسه‌ای دندانه دندانه به شکل کندوی زنبورعسل پوشانده است که تا ۲۵۰ متر از مراتع آن ارتفاع می‌گیرند. این صخره‌ها در اثر فرسایش در طی ۲۰ میلیون سال ایجاد شده‌اند و بسیار مورد علاقه زمین‌شناسان هستند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آبشار مکنزی، ویکتوریا (MacKenzie Falls, Victoria)
آبشار مکنزی استرالیا

آبشار مکنزی یکی از بزرگ‌ترین آبشارهای ویکتوریا در پارک ملی گرامپین در استرالیا است. این آبشارها که در تمام سال جاری هستند، از صخره‌های بزرگ سرازیر می‌شوند و در انتها به استخری عمیق می‌رسند. ارتفاع این آبشار حدود۳۵ متر است.

بالا