• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدی استرالیا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 29
  • بازدیدها 948
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
استرالیا، یکی از دوست داشتنی‌ترین کشورهای دنیا است و جاذبه‌های گردشگری بی‌شماری دارد.
استرالیا در حالی که فرهنگ شهری و مناظر طبیعی سرسبز و انبوه را به رخ می‌کشد، در بر گیرنده‌ی سواحلی جذاب نیز است که موج‌سواران و شناگران را به خود جذب می‌کند. در ادامه تصاویری از ۲۹ مکان زیبا و نفس‌گیر از استرالیا را با هم تماشا می‌کنیم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ویو راک، هایدن، استرالیای غربی (Wave Rock, Hyden, Western Australia)
ویو راک استرالیا

ویو راک صخره‌ای زیبا و شگفت‌انگیز به شکل امواج خروشان است که در شرق شهر هایدن در استرالیا قرار دارد. به دلیل شباهت ظاهر این صخره‌ها به موج‌های اقیانوس‌ها، این صخره‌ها را ویو راک به معنی صخره موج می نامند. ویو راک ۱۵ متر ارتفاع و ۱۱۰ متر طول دارد. نکته جالب این است که امواج دریا این صخره‌ها را نساخته‌اند؛ بلکه فرسایش و تغییرات شیمیایی لایه‌های زیرین و نیمه سطحی زمین باعث شده‌اند که صخره موج شکل بگیرد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
منطقه‌ی حفاظت شده‌ی دویل ماربلز، نورت تریتوری (Devils Marbles Conservation Reserve, Northern Territory)
منطقه‌ی حفاظت شده‌ی دویل ماربلز

منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی دویلز ماربلز یا شیاطین ماربلز از منحصر‌به‌فردترین شگفتی‌های طبیعی در استرالیا است. اینجا از نظر فرهنگی و معنوی برای بومیان اهمیت زیادی دارد. تخته‌سنگ‌های عظیم گرانیتی موجود در اینجا، طی چند میلیون سال توسط نیروهای طبیعی شکل گرفته‌اند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کیاما، نیو ساث ولز (Kiama, New South Wales)
کیاما، نیو ساث ولز استرالیا

کیاما یک شهرک ساحلی در جنوب سیدنی، در نیو ساوت ولز استرالیا است. Kiama Blowhole یکی از جاهای دیدنی مهم و دلیل شهرت آن محسوب می‌شود. در این شهرک چندین ساحل مخصوص موج سواری، کافه و رستوران وجود دارد. نزدیک بودن کیامان به جنوب سیدنی باعث شده تا مقصد جذابی برای شمار زیادی از سفرهای یک روزه و حتی چند روزه باشد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
خلیج هوم بوش، سیدنی (Homebush Bay, Sydney)
خلیج هوم بوش، سیدنی استرالیا

هوم بوش خلیجی در ساحل جنوبی رودخانه پاراماتا است که در منطقه inner west سیدنی قرار دارد. این خلیج، روزگاری محل تخلیه زباله‌های صنعتی و رها شدن کشتی‌های فرسوده بوده است. کشتی قدیمی و متروکه‌ای روی آب‌های آرام خلیج هوم بوش وجود دارد که تبدیل به یک جنگل شناور شده است. درختان و بوته‌هایی که روی بقایای این کشتی متروکه رشد کرده‌اند، این جنگل زیبا را پدید آورده‌اند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Twelve Apostles, Victoria
استرالیا

دوازده فرستاده یا The Twelve Apostles، مجموعه‌ای از صخره‌های آهکی در پارک ملی کمپبل در ویکتوریای استرالیا است. هشت صخره در این منطقه باقی مانده که جزو جاهای دیدنی مهم استرالیا به‌شمار می‌روند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی کاکادو (Kakadu National Park)
پارک ملی کاکادو استرالیا

پارک ملی کاکادو، یکی از جاذبه‌های ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است. این پارک از نظر حیات وحش و طبیعت، بسیار بی‌نظیر و متنوع است. این پارک وسعتی برابر با ۱۹۸۴۰ کیلومترمربع را در بر می‌گیرد و بزرگترین پارک‌ ملی در استرالیا و دومین پارک ملی بزرگ دنیا است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره‌ی ماریا، تاسمانی (Maria Island, Tasmania)
جزیره‌ی ماریا، تاسمانی استرالیا

جزیره ماریا در تاسمانی استرالیا، بخشی از پارک ملی جزیره ماریا محسوب می‌شود که شامل ۱۱۵٫۵ کیلومتر مربع مساحت جزیره و ۱۸.۷۸ کیلومتر مربع از مناطق دریایی اطراف آن است. آبل تاسمان کاشف هلندی این جزیره است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
صخره معلق، ویکتوریا (Hanging Rock, Victoria)
صخره معلق، ویکتوریا استرالیا

صخره معلق ساختاری فوق‌العاده با ۷۱۸ متر ارتفاع از سطح دریا است که به‌دلیل فعالیت‌های آتش‌فشانی شکل گرفته و ۶.۲۵ میلیون سال قدمت دارد. برای گذراندن یک روز ماجراجویی عالی به این منطقه بروید و با ۴۰ دقیقه کوهنوردی، خود را به قله برسانید. آنجا می‌توانید از منظره‌های پانورامی بی‌نظیر ل*ذت ببرید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
صخره‌ی طلایی، بلو مانتینز (The Golden Cliff, Blue Mountains)
صخره‌ی طلایی

صخره طلایی بلو ماونتینز مکانی فوق‌العاده برای تماشای طلوع خورشید از بالای دره و تغییر رنگ صخره‌‌ها به طلایی است.

بالا