• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی سبک‌های مطرح ورزش‌های رزمی دنیا.

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 576
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
جوجیتسو:
این رشته که به دفاع شخصی پیشرفته هم معروف است تقریبا فنون انداختن مثل جودو در آن رایج است با تفاوت اینکه بیشتر فنون آن مربوط به درگیری در خاک و قفل مفاصل وخفه کردن و ... است همچنین ضربات دست و پا در آن دخیل نیست و بیشتر هنرجویان این رشته هم سبک وزن هستند و تمرینات این رشته تاثیری روی قد ندارد و اکثر جوجیتسو کار ها تو پُر هستند

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
نینجا:
نینجا هم رشته ای که در آن فرد بخاطر لزوم فراگیری اکروبات قابلیت جسمانی بالایی پیدا میکند و فرز میشود و انعطاف بدنی بالایی پیدا میکند و همچنین محور اصلی تمرینات این رشته معروف ترین سلاح های سرد میباشد و به مسئله درگیری با دست خالی هم میپردازد ، فنون به زمین انداختن و ضربات در نینجوتسو وجود دارد و دست توی صورت و گر*دن ممنوع است و سرعت بسیار بالایی دارند ، (4 محور اصلی این رشته : سلاح سرد - آکروبات - دفاع شخصی - عملیات های چریکی )

نینجا کار ها اکثرا سبک وزن هستند و اکثر هنرجویان این رشته بلند قد هستند

- نینجا رشته اصلی کار با سلاح سرد میباشد

آخرین ویرایش:

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
آیکیدو هاپیکدو:
دو رشته مخصوص دفاع شخصی که ایکیدو برای ژاپن و هاپکیدو برای کشور کره جنوبی است که بیشتر فنون دفاع شخصی در آن رایج است ولی ضربات دست و پا خیر ،تنها تفاوتشان که خیلی چشم گیر هم نیست این است که آیکیدو بیشتر جنبه دفاعی دارد ولی هاپکیدو هم دفاعی است و هم حمله ای .. و هنر جویان هر دو رشته اکثرا سبک وزن هستند و تمرینات این رشته تاثیری روی قد ندارد

آخرین ویرایش:

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
ووشو:
ووشو سبکی چینی و ترکیبی از : بوکس ، تکواندو و کشتی میباشد و هنری مرگ آور و همه چی تمام است(البته بجز مبارزه زمینی) این رشته به دو دسته تقسیم میشود ( تالو : هنر نمایش و سلاح سرد ، و ساندا : هنر رزم و مبارزه ) . و تمرینات این رشته تاثیری روی قد ندارد

آخرین ویرایش:

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کودو دای دو جوکو یا به اصطلاح کودو یا به روایتی دیگر دای دوجوکو: رشته ای ژاپنی و ترکیبی از کیوکوشین ، بوکس ، جودو، موی تای ، و جوجیتسو میباشد که به عنوان قوی ترین و ازاد ترین رشته در جهان نیز معروف است ! این رشته بخاطر تابعیت از رشته کیوکوشین حدود نصف هنر جویانش کوتاه قد هستند ولی همیشه استثنا وجود دارد

آخرین ویرایش:

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
سامبو:
سبکی روسی است که دقیقا عین کودو است با کمی تفاوت .... سامبو از دو بخش سامبو و کمبت سامبو تشکل شده که در بخش سامبو معملی از تکنیک های زمین زدن مثل جودو کشتی و ... استفاده میشود ولی در بخش کمبت شما مجاز هستید ضربات دست و پا هم بزنید ، همچنین مبارزه در خاک هم این رشته دارد ،ریشه کلمه سامبو مثل کاراته به معنای دست خالی و بدون سلاح است ... یعنی مبارزه بدون سلاح و دست خالی و در این رشته اصلا سلاح وجود ندارد و معمولا کسایی که در این سبک گار میکنند عضلانی هستند .

آخرین ویرایش:

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رشته کودو و ووشو باهم ن*زد*یک*ی زیادی دارند با تفاوتی اندک که شما بعد از افتادن روی زمین در ووشو حق حمله به حریف را ندارید ولی در کودو حق حمله به حریف را در زمین دارید که یا حریف خودش تسلیم میشود و یا او را ناک اوت میکنید و یا سابمیشن میزنید (مفصلش میشکند بیهوش میشود و یا .. )

همچنین در کودو کسی از فنون کشتی استفاده نمیکند (تدریس نمیشود) ولی در سامبو از فنون کشتی هم استفاده میشود

آخرین ویرایش:
بالا