• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: صب_نوشت

ساعت تک رمان

1. Saba.N

دلنوشته دلنوشته برای تو می‌نویسم| اثر جدید صبا نصیری، نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان @Saba.N

...به خلخال باشه، مطلقاً هیچی دیده نمی‌شد و هیچی دیده نمیشه جز خط‌های سفیدِ جاده! جایی رو نمی‌دیدم و نمی‌بینم جز خودِ خودش که خط سفیدِ جلو راهم بود و هست. مثل خطای سفید و درشت روی لباسش... فکر می‌کنم از روزی که دیدمش، همه جا رو مه گرفته و چشام جز خودش چیز دیگه‌ای رو نمی‌بینه‌... #صب_نوشت #دلنوشت
  2. Saba.N

دلنوشته دلنوشته برای تو می‌نویسم| اثر جدید صبا نصیری، نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان @Saba.N

#صب_نوشت #دلنوشت #پست۱ دیگر شیدایی را اکیداً و مطلقاً به هیچ‌کس پیشنهاد و توصیه نمی‌کنم. دل و دین را که می‌باختی، هیچ؛ تازه عقل هم زایل می‌شد! کارهایی می‌کردی که شیطان به آن قهقهه می‌زد و دلقک، برای نمایشِ بعدی‌اش در سیرک یا که تئاتر از تو و کارهایت، یادداشت‌نویسی و ایده دزدی می‌کرد. خنده‌ام...
  3. Saba.N

دلنوشته کارگاه چرک نویس های صبا | اثر جدید صبا نصیری @saba.N نویسنده انجمن تک رمان

...اعتماد داشتمو میخوام کورشون کنم. این دستی که فقط به سمتِ اون دراز شد و می‌خوام قطعش کنم. این تنی که فقط اون لمسش کردو می‌خوام زیرِ آتیشِ تنِ یکی دیگه و به قصد انتقام، همین روزا بسوزونم. ولی میدونی‌... قلبی که مُرده رو کجا خاکش کنم؟ باورایی که سوختنو، خاکسترشونو کجا بریزم؟ #صب_نوشت #انجمن_تک_رمان
  4. Saba.N

دلنوشته کارگاه چرک نویس های صبا | اثر جدید صبا نصیری @saba.N نویسنده انجمن تک رمان

...نگفتم. اما می‌نویسم... من فقط نوشتن بلدمو عاشقی و این مدلی توو خودم ریختن:) راستی... من خودم ناراحتی ایجاد نمیکنم و بعد واسشون گریه نمیکنم. من فقط زیادی ساده‌تر از هر گرگی‌ام که کنارمه. من فقط زیادی حساسم. زیادی میترسم. زیادی تنهام. میدونی؟ من فقط زیادی عاشقم.... #صب_نوشت...
  5. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پست58 #مختوم_به_تو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری_نویسنده #مختوم_به_تو
  6. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پست57 #مختوم_به_تو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #مختوم_به_تو #صب_نوشت #انجمن_تک_رمان
  7. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست۳ #منهوک و تو می‌توانستی باشی‌... که تو، زیباترین و محکم‌ترین دلیل برای خوب شدن حال من بودی و هستی! حتی، در آوارترین و سیاه‌ترین شرایط. کاغذِ نوشته‌هایم از سیلابِ گریه‌ام، خیس می‌شود. منِ بخت‌برگشته؛ به که گویم که نمی‌خواهی، نمی‌خواستی؟! #صبا_نصیری #صب_نوشت #منهوک
بالا