• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

ساعت تک رمان

1. .Sarina.

کتاب در حال تایپ کتاب زندگی‌ات را ۸۰/۲۰ کن | دیمون زاهاریادس

...که برای من کارا بوده است، با شما به اشتراک خواهم گذاشت و روش‌هایی را که برای دیگران کارا بوده است را پیشنهاد خواهم کرد؛ اما در نهایت این سفر در مورد شماست. همه چیز را امتحان کنید. آن‌چه را که برای شما کارا است گرامی بدارید و بقیه موارد را رها کنید. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  2. .Sarina.

...پر نشده است. این کتاب، پر از مشاوره‌های عملی است که از تجربه‌ی شخصی من برخاسته‌اند. قبل از این‌که شروع کنیم، اجازه دهید چند پیشنهاد در مورد این‌که چگونه نهایت استفاده را از راهنمایی‌های داده شده در طول «زندگی ات را ۸۰٫۲۰ کن» ببرید، به شما ارائه دهم. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا...
  3. .Sarina.

...۸۰٫۲۰ را در کسب و کارتان به کار ببرید. چه در حال بزرگ‌تر کردن فضای دفتر کارتان باشید و چه در حال راه‌اندازی یک شغل دوم. در گوشه‌ای در اتاق خواب‌تان کشف خواهید کرد که چگونه در زمان و منابع‌تان از اهرم استفاده کنید تا بیشترین تأثیر را داشته باشند. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  4. .Sarina.

...کلیدی این است، که از روشی استفاده کنید که مکمل توانایی مغزتان برای جذب اطلاعات جدید باشد. اصل پارتو یک ابزار یادگیری تمام عیار است. بخش ۶ به شما نشان می‌دهد که چگونه این اصل را برای یادگیری سریع‌تر مسائل با قدرت به‌یادسپاری بهتر به کار ببرید. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  5. .Sarina.

...جواب‌گو نیست؟ آیا هر وقت که در مورد سرمایه گذاری در سهام اوراق قرضه و صندوق‌های سرمایه گذاری مشترک فکر می‌کنید، احساس گیجی می‌کنید؟ بخش ۵ به شما نشان می‌دهد که چگونه زندگی مالی خود را مجدداً سازمان‌دهی کنید تا به زمان و توجه کم‌تری نیاز داشته باشد. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا...
  6. .Sarina.

...خودم در معرض تمرینات شدید روزانه پیاده روی های کوتاه و ورزش شنای سوئدی انجام میدادم باز هم تاثیرات آن بلافاصله و قابل توجه بود. زمانی که تمرکز بر ۲۰ درصد از اقدامات ممکن و نادیده گرفتن بقیه موارد را در مورد سلامتیام اعمال کردم همه چیز تغییر کرد. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  7. .Sarina.

...مشترک کمتری را با آنها به اشتراک گذاشته بودم در مرحله بعدی قرار داشتند. در نهایت دایره دوستانم را به تعداد انگشتان دست کاهش دادم مزیت این کار این بود که کسانی که باقی ماندند دوستانی بودند که واقعا از دیدن آنها ل*ذت میبردم و مشتاق ملاقاتشان بودم #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  8. .Sarina.

...درآمد کسب و کارم از ۲۰ درصد از مشتریان بود در واقع این نسبت حدودا ۸۷/۱۳ بود. در مورد این پدیده شنیده بودم اما اجرای این کسب و کار به من داد تا مستقیما شاهد آن باشم این درسی قدرتمند برای من بود. این موضوع بر اعتبار غیر قابل تکذیب اصل پارتو تاکید کرد #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا...
  9. .Sarina.

...چیزهایی که مربوط به تحصیلم بود، اعمال کردم؛ اما در درک کاربردهای گسترده‌تر آن موفق نبودم. زمان زیادی نگذشت که شروع به درک سودمندی فوق العاده اصل پارتو برای سایر اهداف کردم. در ادامه نگاهی اجمالی خواهیم داشت به نحوه‌ی گسترش بینشم در طول این سال‌ها. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
  10. .Sarina.

...این است که شما هم مانند من به یک فرد مشتاق در مورد پتانسیل تغییر زندگی که در اصل پارتو وجود دارد، تبدیل شوید. اطمینان دارم که پس از اعمال آن به یک حوزه از زندگی‌تان و مشاهده‌ی نتایج متوجه خواهید شد، که دوست دارید آن را در همه جا اعمال کنید. #کتاب_زندگیت_رو_۲٠_۸٠_کن #سارینا #انجمن_تک_رمان
بالا