ساعت تک رمان

1. .ARNI

درحال تایپ رمان نبرد کریستین بایتگ‌ها | زری کاربر انجمن تک رمان

...که وینسنت گیل گستاخی کرده، آره؟ آخه تو فقط کنیزی! همسرش که نیستی. سولینا در حالی که یک قدم دیگر به او نزدیک می‌شود ل*ب می‌زند: - من کنیز نیستم، دختر خان کالین فریلز هستم! پس از این حرفش، بلافاصله دسته‌ی قوری را می‌گیرد و از پله‌ها یکی دو تا پایین می‌رود. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  2. .ARNI

...را می‌شوید. حسابی خسته‌اش شده است و کم‌کم‌‌ هوا تاریک‌ می‌شود و به شدت سرد است، از شدت سرما تنش مورمور می‌شود. اما او با هر شرایطی سازگار است و در هر آب و هوایی کارهایش را به نحو احسنت انجام می‌دهد. سولینا تنش به لرزش افتاده است و دست‌هایش سرد شده است. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  3. .ARNI

...اشعه‌های ریز و درشت خورشید می‌درخشد. سولینا با چند حرکت از روی بوسفال پایین می‌آید و در حالی که کیسه را میان دستانش رد و بدل می‌کند زیر ل*ب زمزمه می‌کند: - چه قصر زیبایی! آلب از اسب پایین می‌آید و بریتانی را هم در آ*غ*و*ش می‌کشد و او را بر روی زمین می‌گذارد. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری...
  4. .ARNI

...نگاهش به سمت آلب دقیق‌تر می‌شود مردم با یکدیگر حرف می‌زدنند و عده‌ای به سوی آلب گام برمی‌داشتند تا با او هم‌کلام شوند. کووپر که صدای همهمه‌ها را شنیده است با ابروانی در هم رفته از خانه‌اش خارج می‌شود و با دیدن آلب ابروانش از شدت خشم در هم‌ گره می‌خورد. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  5. .ARNI

...و با دیدنِ سولینا گل از گلش می‌شکفد و لبخندی دندون‌نما بر روی صورتش جای خوش می‌کند. نان تست و مارمالاد و کره بادام زمینی: نان تست برای صبحانه استفاده می‌شود، مارمالاد و کره بادام زمینی صبحانه‌ای استرالیایی‌ است، اما در واقع مارمالاد همان مربا است. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  6. .ARNI

...انگار که صدای سولینا را شنیده است می‌گوید: - نه خواهر؛ من اجازه نمیدم تو با کووپر ازدواج کنی تو باید همسر داداشم بشی! باید فردا بیای و با من به قصر بریم! سولینا از روی صندلی برمی‌خیزد و بریتانی را در آ*غ*و*ش می‌کشد و می‌گوید: - چشم، هر چی تو بگی همون میشه! #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری...
  7. .ARNI

...شما که غذای من نیستید. جوجه‌ها گفتند: - ما را چه‌جوری دیدی ما که پنهان شدیم. کوالا گفت: - ولی فقط شما سرتان را پنهان کردید بدنتان بیرون بود جوجه‌های قشنگ اسم من کوآلا است من نوعی خرس درختی هستم و در همسایگی شما با خانواده‌ام کنار این درخت زندگی می‌کنم. #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  8. .ARNI

آلب یکم فکر می‌کند تا ببیند حرفی در دلش مانده است که به سولینا نزده باشد یا از قلم افتاده باشد! چیزی از قلم نیفتاده است و تمامِ حرف‌هایش را به سولینا زده بود. از دوست خود مارک کولز می‌خواهد که سوار بوسفال بشود و این نامه را به دست سولینا برساند. آلب از روی تکه سنگ برمی‌خیزد و به سوی خواهرش گام...
  9. .ARNI

...کاش به‌جای این‌که قلبم از دوریت و غم رفتنت می‌گرفت نفسم می‌گرفت و آروم سر روی شونه‌هات می‌ذاشتم و با هم می‌رفتیم. طاقت دوریت رو ندارم، برگرد و بگو که رفتنت یه شوخیه بگو مثل بچگی‌هام داری باهام بازی می‌کنی!؟ من بدون تو چه‌طور با خاطراتت بسوزم و بسازم؟ #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
  10. .ARNI

...این اتفاق را هضم کند. خان کالین فریلز از شدت غصه و این‌که دیگر آدلاید کین را ندارد. گوشه‌ای از محله‌ی هوبارت می‌نشیند و بلند فریاد می‌زند. کووپر کالین را در آ*غ*و*ش می‌گیرد و هر دو می‌گریستند. سینره دست سولینا را می‌گیرد و می‌گوید: - بلندشو دخترم، گریه نکن! #نبرد_کریستین_بایتگ‌ها #زری #انجمن_تک_رمان
بالا