• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: یوتوپیا

ساعت تک رمان

1. Melina.N

در حال پیشرفت رمان یوتوپیا | اثر ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

...- خیلی... خیلی ممنونم... این خیلی عالیه... و حتی فرا تر از چیزی که می‌خواستم. _________ *این کلمه برای اشاره به یک رنگ خاص استفاده می‌شود. گلاکوس سایه‌ای از رنگ ابی و همینطور اسم پوشش ابی-خاکستری یا ابی-سبزی است که روی دونه‌های انگور و الو می‌بینیم. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  2. Melina.N

...خودم با ذوق گفتم ولی چقدر پول دارن، من میشم سوگلی خونشون. بعد هم خندیدم و چای رو د*اغ د*اغ خوردم. بعد از چند دقیقه اقای ارجمند اومد پایین، موهاش نم دار بود و معلوم بود از حموم دراومده. پشتش ریحانه اومد لباسش رو با لباس راحتی قرمز رنگ و شلوار چسبون مشکی #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  3. Melina.N

...دنیا پر از قشنگیه. با ذوق خندیدم. *** با پیاده شدن و دیدن خونشون دهنم مثل غار باز موند. اینجا شبیه قصر بود یه حیاط بزرگ که یه قسمتش درخت و گل بود و یه سگ وحشی هم کنار در بعد از اون یه مقدار بالاتر یه آلاچیق بود و بعد پله‌ها که به خود خونه راه داشتن. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  4. Melina.N

...به خانم سعادتی که داشت باهام خداحافظی می‌کرد نگاه کردم و گفتم: - چی؟ الان میرم. خندید و گفت: - اره گلم تو قبل از اینکه بدونی من با خانم ارجمند صحبت کرده بودم. اون‌ها فقط تو رو میخوان. برو و زندگیت رو با یه خانواده خوب بساز، امیدوارم خوشبخت بشی ژاکاو. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  5. Melina.N

...دادم و گفتم: - لطف دارید شما خانم سعادتی. باز خندید. خانم ارجمند که البته همون خانم مو بلوند، لبخند گرمی زد و گفت: - سلام ژاکاو عزیزم من ریحانه هستم خیلی خوشحالم از اشناییت گل من. سرم رو بالا اوردم و گفتم: - منم خوشبختم از اشناییتون خانم ارجمند عزیز. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
بالا