• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

ساعت تک رمان

1. علی خسروشاهی

دلنوشته زخم روح | علی برادر خدام خسروشاهی دلنویس انجمن تک رمان

...شوم. از این دلنوشته بگذرم، همواره به یاد داشته باشیم که زندگی یک مسیر است و ما در هر قدم، نویسنده‌ی داستان خویشیم. نقاشی کنیم با هزاران رنگ امید و شادی، پیچ و تاب دهیم با نخ‌های صبر و بردباری، و بنوازیم با نت‌های دل‌انگیز دلبستگی‌ها و دوست‌داشتن‌ها. #زخم_روح #علی_برادر_خدام_خسروشاهی...
  2. علی خسروشاهی

...همه‌ی ما درس‌هایی می‌دهد. درسِ درد، درسِ گریه و درسِ تنهایی. اما من به طور قطع باید باور کنم که در پایان این دلنوشته‌ها، فصلی جدید شروع خواهد شد. هر رنجی که تحمل می‌کنم، در آینه‌ای به نام تجربه و سختی‌ها، می‌انعکاسد! و بنابراین، من ادامه خواهم داد. #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان...
  3. علی خسروشاهی

...روزگار، برایم صدایی از نابودی و رنج می‌دهد. دلنوشته‌هایم پر است از نوازش‌های غمگین و آهنگی سرگردانِ دریایی از درد و اندوه. این دریاچهِ اشک‌ها، هر روز بزرگتر می‌شود و خداحافظی از لحظه‌هایی که نمی‌توانم دوباره به آن‌ها برگردم، را به من یادآوری می‌کند. #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان...
  4. علی خسروشاهی

دست‌ نوشته‌های اشک | علی برادر خدام خسروشاهی دلنویس انجمن تک رمان

...با دلی پر از درد، به دنبال شادی می‌گردم اما هرگز نمی‌توانم آن را پیدا کنم چرا این همه تنهایی و غم در قلب من؟ دلم تنگ است، بسیار تنگ و من همچنان در این تنهایی فراموش شده با یک دلی پر از غصه و درد منتظر روزی هستم که شادی به دلم برگردد. #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  5. علی خسروشاهی

محزونم و غمگینم از درد جدایی تو می‌سوزم و می‌سازم با ناله‌ی محزونی با گریه‌ی خونینم در حسرت دیدارت ای مونس و همراهم از دست غم هجران تا کی کشم این آهم ! #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  6. علی خسروشاهی

...کسی میافته و ... . دلتنگی هایم را مرور می‌کنم و می‌بینم که حتی اگر تمام دنیا هم برای من باشد ، باز دلتنگی من از تمام مردم دنیا بیشتر است . اما در میان همه دلتنگی هایم ، تنها کسی که مرا در تنهایی ام تنها نگذاشته کسی نیست جز خود خودم ! #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  7. علی خسروشاهی

من هیچ وقت با این دل و با این دست خالی برای همیشه زندگی نخواهم کرد اگر همه من را در آ*غ*و*ش بگیرند و بهم لبخند بزنند از زندگیم چیزی نخواهم فهمید . من محزونم ! من غمگینم ! در قلب خودم می‌سوزم ولی لبخند می‌زنم و می‌نویسم … #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  8. علی خسروشاهی

این روزها تنها با این دنیا می‌جنگم، نه با تو، که با هیچ‌کس دیگر. می‌جنگم با تمام دنیایم. می‌جنگم زیرا می‌دانم که فرداهای بهتری را برای خود خواهم ساخت. فرداهایی که از آن‌ها به خوبی یاد خواهم کرد. #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  9. علی خسروشاهی

...شیشه‌ای هستند که شکسته و نمی‌توان تکه‌تکه‌هایش را جمع کرد و دوباره وصل کرد. در این میان، هرچه باشد، بازهم جای خالی عشق در دل شکسته‌ها، حس می‌شود و تنها چیزی که می‌تواند این دل‌های بی‌قرار را به آرامشی ابدی و همیشگی برساند، عشق است. عشق! #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
  10. علی خسروشاهی

یه سیگار یه فندک بازم شده همدم این دیوانه حالا دیگه به‌خاطر همه‌چیز می‌سوزم دیگه به هیچی فکر نمی‌کنم حالا دیگه هیچی نیست و زندگی فقط یه خوابه. #علی_برادر_خدام_خسروشاهی #دست_نوشته_های_اشک #انجمن_تک_رمان
بالا