• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: سلاله‌ی_جن_و_پری

ساعت تک رمان

1. aoi sora

کامل شده سلاله جن و پری| غزل معظمی

...انگار درونش داشت با یک اهریمن می‌جنگید همون‌طور که محو نگاه به چهره بانمکش شده بودم خوابم برد. *** ناگهان تبل‌های داوری به صدا در آمد. با صدای طبل‌ها از خواب پریدم! طبل های داوری فقط مواقعی به صدا در میاد که اتفاق بدی افتاده باشه. - یعنی چی شده؟! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  2. aoi sora

...و هر دو سرزمین ها توسط یه حصار قوی محافظت میشه تا خطری از جانب دشمن سرزمین‌هامون رو تهدید نکنه. *** کوچه‌ها رو پشت سر گذاشتم و بالاخره خودم رو به سلامت به مقصد رسوندم چند قدمی در خانه‌ام بودم که صدایی میخکوبم کرد! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  3. aoi sora

...انگار از حال رفته. قلبم هر لحظه تندتر و تندتر می‌کوبید. از همیشه دست‌پاچه‌تر بودم. وای حالا چه‌کار کنم اگه کسی بفهمه به یک پری نابالغ آسیب زدم حتماً مجازات میشم! باید آروم باشم الان که وقت گریه کردن نیست؛ ولی اصلاً یه پریِ نابالغ اینجا چه‌کار می‌کنه؟! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  4. aoi sora

...می‌توانند از آن خارج یا داخل شوند؛ اما در این بین، سرزمینی بی‌طرف است که بر سر مالکیت آن سال‌هاست که جنگ است؛ اما چه می‌شود موجوداتی که میلیون‌ها سال با یکدیگر جنگیده‌اند، متّحد شوند تا در برابر دشمنی مشترک بايستند. دشمنی که من باعث به وجودش آمدنش شدم. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
بالا