• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: دلنوشت

ساعت تک رمان

1. Saba.N

دلنوشته دلنوشته برای تو می‌نویسم| اثر جدید صبا نصیری، نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان @Saba.N

#دلنوشت #صبا_نوشت #پست۲ سرم شلوغ بود؛ ولی حواسم بهش بود. سرگرمِ کار بودم؛ سرگرمِ نوشتن؛ سرگرمِ کلی دَوَندگی و مشکلاتِ ریز و درشت بودم و بازم حواسم به تک تک کارا و رفتارا و جزییاتش بود. هر چند از دور؛ از خیلی دور؛ برای من نبود و من حواسم حتی به تُن صداش بود! حواسِ لعنتیم به خط‌های راهِ راهِ...
  2. Saba.N

دلنوشته دلنوشته برای تو می‌نویسم| اثر جدید صبا نصیری، نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان @Saba.N

#صب_نوشت #دلنوشت #پست۱ دیگر شیدایی را اکیداً و مطلقاً به هیچ‌کس پیشنهاد و توصیه نمی‌کنم. دل و دین را که می‌باختی، هیچ؛ تازه عقل هم زایل می‌شد! کارهایی می‌کردی که شیطان به آن قهقهه می‌زد و دلقک، برای نمایشِ بعدی‌اش در سیرک یا که تئاتر از تو و کارهایت، یادداشت‌نویسی و ایده دزدی می‌کرد. خنده‌ام...
  3. Saba.N

دلنوشته کارگاه چرک نویس های صبا | اثر جدید صبا نصیری @saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پست۲ #دلنوشت #صبا_نوشت #دلنوشت #صبا_نوشت به چشمای خودم انقدر باور نداشتم که به اون داشتم، به دست‌های هنرمندم انقدر نمی‌بالیدم که به اون، تکیه داده بودم. محکم. با خیالِ تخت. چشمامو بسته بودم، می‌گفتم: - همه‌جا تاریکه‌ها، من از تاریکی می‌ترسم. چشم بسته هم حضورشو پشت سرم حس می‌کردم. باورش...
بالا