• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت23

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت23 نگاه خیره ی اعتصام که رویم می‌نشیند از حرکت می‌ایستم و همان جا، پشت به احترام، دست هایم را در هم قفل می‌کنم. عماد به کنارم می‌اید و بعد از اعتصام، اولین کسی که رد نگاه او را می‌گیرد و ما را می‌بیند، صدراست. و واکنش صدرا واقعا دیدنیست! بار اول خیلی گذرا نگاه می‌کند و به ناگهان چنان به...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت23 #سناریوی_جایگزین #امیروالا #انجمن_تک_رمان
  3. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت23 "یاس" سریع دست می‌اندازم و با برداشتن سویشرت پشتم رو به سمت اون می‌کنم. مشغول پوشیدن لباس میشم: - یه لحظه صبر کن بعدش صحبت می‌کنیم. با بالا کشیدن زیپ سویشرت سریع دستمال هم بر می‌دارم و در حین گره دادنش به طرف قیافه‌ی گارد گرفته‌ی حامی برمی‌گردم؛ تای ابروش بالا پریده و چشم تنگ کرده...
  4. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت23 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_واژگون #صبا_نصیری #صبا_نوشت
  5. miladsardari

کامل شده داستان کوتاه زندگی تا اطلاع ثانوی قطع می‌باشد|میلادسرداری کاربر تک رمان

#پارت23 بلند شدم و به زحمت روی تختم نشستم؛ نشستنم مرا یاد بلایی انداخت که بر سرم آمده. خودم را کمی کج کردم تا چهره ام را در آیینه‌ی دیوار روبه رویی ام ببینم؛ آیینه مرا یاد خودم انداخت که پاک فراموشش کرده بودم. چهره ام را دیدم؛ چهره ام مرا یاد چیزهایی انداخت که در حال از دست دادنشان بودم. به...
بالا