• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پست۶

ساعت تک رمان

1. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

#پست۶ #قاصدک‌ها_میرقصند سکوت کن! می‌خواهم صدایش را بشنوم. شاید از دست برود، دلم نمی‌تواند تحمل کند! شاید دیر باشد؛ اما ثانیه‌ها را چنگ می‌زنم، برای شنیدن صدایش. پس سکوت کن! #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  2. Melina.N

کامل شده فورلسکت | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

#پست۶ #دلنوشته_فورلسکت ثانیه‌ها می‌گذرند و بوم... دل من میلرزد. اگر می‌دانستم قرار است خیلی زود بروی به همان ثانیه‌ها پناه می‌بردم همه چیز را قسم میدادم تا نگذرند، تا نگذرند و من بتوانم باز صدایت را بشنوم. اگر می‌دانستم اخرین باری که می‌بینمت پایانمان است بغلت می‌کردم. اگر می‌دانستم این پایان...
  3. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

#پست۶ من انقدری دوستت دارم که اگه روز باشه و تو بگی شبه، میگم شبه. انقدری که می‌تونم پیتزا و سیب‌زمینی‌سرخ‌کرده‌‌هام رو باهات شریک شم. حتی کیکِ شکلاتی‌ که دلم نمی‌خواد یه ذره‌‌اش بیوفته زمین و حیف بشه! انقدر دوستت دارم که اگه توی ماشین نشستیم، انتخاب موزیک‌ها و کابلِ AUX با تو... انقدری دوستت...
  4. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

#پست۶ درون این پوسته‌ی سرد، مغرور و شاید حتی کم حرفِ من، عاشقِ دیوانه‌ای حبس شده است. دیوانه‌ای که هر صبحش را با خیالِ ب*وسه‌ی تو بخیر می‌کند و هر شبش را با خیالِ آ*غ*و*شِ تو! این دیوانه، هر روز بی‌تو دو فنجان قهوه می‌ریزد. یکی را می‌نوشد و دیگری را تماشا می‌کند. آنقدر شیفته که گویی تو مقابلش...
  5. Saba.N

حرفه‌ای رمان برای دیگری | اثر صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

هُوالحق! #پست۶ #برای_دیگری روی زمین و زیرِ اُپن می‌نشیند. میهمان‌ها را نمی‌بیند؛ ولی صداهایشان را می‌شنود. و کاش که شایان هم حرفی بزند. بهرام و همایون از هر دری حرف می‌زنند. از بالا رفتنِ قیمت مصالح و سیمان، از ج*ن*سِ خوب آجرِ فلان شرکت و کارخانه‌ی اصفهان. حتی از مرگِ کارگری ساختمانی و بیمه...
بالا