• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: از_دختر_به_مادر

ساعت تک رمان

1. آفتــابــ گــردوݩ

دلنوشته دلنوشته از دختر به مادر| ونیس(مهدیس امیرخانی) کاربر انجمن تک رمان

...می‌کشم. "آنام" بلاخره بعد از سال‌ها باز هم این سنگ سیاه را دیدم! قلبم پس از مدت‌ها با دیدن این سیاهی مطلق آرام گرفت! ولی هنوز هم دلتنگ کسی به اسم مادر هستم! دلتنگی که سال هاست دامن گیرم شده است و جای خالی مادرم مانند تیری قلبم را نشانه گرفته است! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی...
  2. آفتــابــ گــردوݩ

...کس مانند مادرت نیست، حتی زمانه هم مانند مادرت نیست که صبح طلب کارانه سرش داد بزنی ولی شب برایت شام بیاورد. دنیا به من یاد داد که اگر از روزگار طلب کار باشی، ولت می‌کند تا از گرسنگی بمیری! نه کسی مانند مادرت هست و نه دنیا به اندازه او نرمش دارد! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر
  3. آفتــابــ گــردوݩ

مادرم! دلم تنگ نگاهت است! مادرم! دلم تنگ آغوشت است! مادرم! محتاج محبتت هستم! مادرم! دلم می‌خواهدت! مادرم! دلم تنگ مهربانی‌هایت هست! مادرم! تمام وجودم می‌خواهدت! مادرم! تمام وحودم فریادت می‌زند! مادرم! مادرم! نیستی ولی من می‌خواهمت! مادرم! #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر #انجمن_تک_رمان
  4. آفتــابــ گــردوݩ

...یک مشت است، به اندازه تمام این دنیا گرفته است! دنیا! دنیایی با چندین ملیارد آدم. و یک آدم از میان چند ملیارد آدم، می‌تواند به اندازه تمام این آدم‌ها غصه در دل کوچکش داشته باشد. مادرم! به اندازه تمام دنیا و آدم‌هایش دلم از نبودنت غبار خورده است! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر
  5. آفتــابــ گــردوݩ

...دخترش گوش کند. اگر هر کس دیگری بود به مادرش می‌گفت؟ پس من به که بگویم؟ به چه کسی حرف دلم را بگویم؟ کیست که بدون سرزنش، بدون قضاوت رازدار یک دختر باشد؟ قطعا کسی نیست جز مادرش! حالا من عاشق شده‌ام، به چه کس بگویم؟ اصلا حتی سنگ قبری هم نیست بغلش کنم! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی...
  6. آفتــابــ گــردوݩ

-تو چند سالته؟ -۴ سال پیش ۱۱ سالم بود، بچه بودم! بعدش مادرم مرد. از فرداش دیگه بچه نبودم. پیر شده بودم. #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر
  7. آفتــابــ گــردوݩ

گفتم: چگونه فراموشش کنم؟ گفت: کی را؟ گفتم: مادرم را! گفت: مگر فراموش می‌شود؟ گفتم: نه فقط جای خالیش بیشتر در قلبم فرو می‌رود. #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر
  8. آفتــابــ گــردوݩ

...من حاضر هستم بیمار باشم، من حاضرم فقیر باشم، من حاضرم زشت باشم، من حاضرم تنها باشم، ولی او را داشته باشم. اگر او باشد، خودش دل‌خوشی‌ام می‌شود. خودش پرستاری می‌شود. در نظر او زیبا جلوه می‌کنم. اگر او باشد همه کسم می‌شود. اگر او را داشته باشم... #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #از_دختر_به_مادر
  9. آفتــابــ گــردوݩ

...با عشق تقدیمش می‌کردم. اگر بود چند سالش بود‌؟ سنش به ۴۵ می‌رسید‌؟ نه! نمی‌رسید. پس چرا آنقدر زود راه مرگ را پیمود؟ یعنی فقط می‌خواست مرا تنها بگذارد؟ در این دنیا راهنمایی نداشته باشم؟ یعنی می‌خواست بی‌همدم شوم؟ مگر چه می‌شد که مادرها ابدی باشند؟ #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی...
  10. آفتــابــ گــردوݩ

...هر لحظه بیشتر حضورش و می‌خوام. یه دختر تا ابد به مادرش نیاز داره. حتی اگه بزرگ شده باشه. حتی اگه خانم شده باشه. حتی اگه پیرم بشه، بازم نبود مادرش به چشمش میاد. بزرگ شدم. دانشجو شدم ولی بازم نگاهم روی دختر پسرایی هست که با مادرشون از جلوم می‌گذرن. #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی...
بالا