• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت5

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت5 یک پورش مشکی براق جلوی در خانه چشمک می‌زند. عماد در جلو را برای من باز می‌کند و من هم می‌نشینم. در را می‌بندد و یک نگاه عمیق به مادرم که جلوی در خانه امان پهن شده و پر از حسرت نگاهم می‌کند می‌اندازد. انقدر سریع همه چیز در حال رخ دادن بود که هنوز هم گیج می‌زدم. عماد در راننده را باز...
  2. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پارت5 #مختوم_به_تو امیر هم داخل می‌شود. در را می‌بندد و برعکسِ سایه‌ی هاج و واج مانده در وسط هال، به سمت آشپزخانه می‌رود و کتری روی گ*از می‌گذارد. -این چه سلیقه‌ایه امیر؟ می‌خندد. می‌داند که گِله‌ی دخترک از ترکیب رنگ‌های تیره و خنثیِ استفاده شده در مبلمان است. -زنی نبوده که وادارم کنه از...
  3. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت5 "حامی" چک را به سمت مَرد دراز می‌کنم و قراردادی که امضا کرده و سُفته‌ها را از او می‌گیرم. با دیدن مبلغ دو برابر سفته، لبخندم ناخواسته کش می‌اید، زیاد به خودشان اعتماد داشتند. قرارداد و سفته‌ها را به یزدان می‌سپرم و به نشان توافق با مرد کریه مقابلم دست می‌دهم و یادم باشد در اولین فرصت...
  4. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت5 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان سوار بر دویست و شش آلبالویی‌ِ خوش رنگِ حنا، در حالِ طی کردنِ مسیر خانه‌‌ی جدیدشان که از قضا مُبله هم هست. صدای موزیک را زیاد می‌کند. سوسن در صندلی جلو و شادی و نرگس در صندلی پشت جا گرفته‌اند. از آینه جلو، نگاهی به شادیِ دمق و کز کرده در صندلی...
  5. Saba.N

مهم 💡💡چــــلچــراغ💡💡

#پارت5 #گسیخته گمان می‌کرد شاید خدا کاری کند و شاید که از فردا صبح، همه‌چیز درست و درمان بشود و معجزه رخ بدهد. خیره به آینه‌ی روی میز می‌خندد. تلخ و پر از درد! یادش رفته بود که معجزه فقط برای کتاب‌ها و فیلم‌هاست؟! هم ترس دارد هم حسِ آرامش و چه تناقض بزرگی! کوله‌پشتی‌اش را محکم‌تر چنگ می‌زند...
  6. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

این روزها آگرین خیلی کم خونه میاد. ا*و*ف خسته‌ای کشیدم بی‌اشت‌ها بشقاب برنج و خورشتم رو کنارکشیدم؛ پاهام رو توی بغلم جمع کردم. تنهایی مزه نمی‌ده! نمیدونم آگرین غذا خورده یانه!؟ سکوت و تاریکی خونه عذاب‌آور بود، نفت چراغ چیمینی¹تموم شده بود منتظر بودم تا آگرین بیاد و از انبار نفتش کنه؛ همین‌جور...
  7. Negin_SH

درحال تایپ رمان ناطور نبات|Negin_SH کاربر انجمن تک رمان

...آزای نشده بود با اِدعای بیشتر گفت: - گوش دهیم؟ ما؟ مگر تو کیستی؟ یک زن داهاتی روربه‌روی من ایستاده و می‌گوید از حرف من اطاعت کنید، از آسیایی‌های لجنی متنفرم. دیوید پشت پلکی نازک کرد و نگاهش را از خانمِ آزای برداشت، ناگهان متوجه حجوم یک نفر شد. #پارت5 #رمان_ناطور_نبات #نگین_شرافت #انجمن_تک_رمان
بالا