• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

Usage for hash tag: پست۱۳

ساعت تک رمان

1. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

#پست۱۳ #قاصدک‌ها_میرقصند ... و هم‌چنان سکوت جواب است. #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  2. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

#پست۱۳ قول میدم یه روز که سقفِ زندگیمون یکی شد، کارِ هر روزم بشه به عمد بستنِ موهام. که تو بیای و غُر بزنی به جونم و بگی: «مگه نگفتم موهات رو نبند؟» به حرصی که می‌خوری بخندم؛ اما با خیال راحت موهام رو بسپرم به انگشتات که درگیرن با کشِ موی سفت و سختم! من به آینده‌ی با تو اُمیدوارم! به روزهایی...
  3. Saba.N

حرفه‌ای رمان برای دیگری | اثر صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

هُوالحق! #پست۱۳ #برای_دیگری نمی‌داند چقدر با ثریا بحث می‌کند؟ چقدر اشک می‌ریزد و دستور می‌دهد که حداقلش مادرش گریه نکند؛ آخر او تنگی‌نفس دارد! فقط می‌داند دستِ خونی‌اش بانداژ و شیشه‌خورده‌ها تمیز شده‌اند. ثریا هم رفته است و اتاق، کاملا تاریک و ساکت! سرش تیر می‌کشد. پیراهن خونی‌اش را از تن...
  4. Saba.N

کامل شده دلنوشته ساعت عاشقی | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست۱۳ این روزها هوای شهر، حسابی آلوده شده است! اخبار می‌گوید هوا پُر شده از ذراتِ مضر دلتنگی و گازهایی با حجم و غلظتِ بالا که غم نام دارند. می‌گفت قرار است که قلب‌ها فشرده بشوند؛ اما من هیچ، نمی‌ترسم! آخر قلب من به این فشردگی‌ها عادت دارد؛ بس‌که در نبودنت هوای شهر دلم پس بود و هست. آقای مجری...
بالا