• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: پست3

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

#پست3 بهت قول میدم؛ یه روز که دست تو دستِ هم و زیرِ نم‌نمِ بارون قدم زدیم؛ غرقت کنم. بسه هر چی که من روزها و شب‌هام رو غرق تو شدم؛ غرق شب موهات و اون چشم‌های پدردرآرِ لعنتیت! قول میدم درست لحظه‌ای که بارون تموم شد و رنگین‌کمون زد به اون صورت خوشگلت، لابه‌لای موج موهای فِرَم غرقت کنم. بی‌اهمیت...
  2. Saba.N

کامل شده رمان تیامو | Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست3 گریه می‌کند. التماس می‌کند و نمی‌داند چقدر مشت و سیلی بر شیشه‌ی ماشین می‌کوبد تا به مردم نشان بدهد که در مخمسه گیر افتاده است و کسی باید کمکش کند و ا*و*ف به مردم و بیخیالی‌شان که تنها کاری که با دیدن ریحانه‌ی گریان و جنبان در ماشین کرده بودند، با تعجب خیره شدنشان بود و بس! سرعت ماشین...
  3. Saba.N

کامل شده دلنوشته ساعت عاشقی | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست3 ماهی بودم، دریا بودی. تلخی‌هایت شور بود. دلِ منِ از دیارِ آب شیرین را می‌زد! به گناه و به هوس‌های زودگذرِ لجن‌ناک آلوده بودی! و من چه احمقانه تن می‌دادم به کُشته شدن، به تمام شدن! موج‌های غرورت بلند بود و سهمگن؛ چنان بر تنم تازیانه می‌زدند که انتهایی جز پس‌زده شدن به ساحل بغض و اشک...
بالا