• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پست۲

ساعت تک رمان

1. Saba.N

دلنوشته کارگاه چرک نویس های صبا | اثر جدید صبا نصیری @saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پست۲ #دلنوشت #صبا_نوشت #دلنوشت #صبا_نوشت به چشمای خودم انقدر باور نداشتم که به اون داشتم، به دست‌های هنرمندم انقدر نمی‌بالیدم که به اون، تکیه داده بودم. محکم. با خیالِ تخت. چشمامو بسته بودم، می‌گفتم: - همه‌جا تاریکه‌ها، من از تاریکی می‌ترسم. چشم بسته هم حضورشو پشت سرم حس می‌کردم. باورش...
  2. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

#پست۲ #قاصدک‌ها_میرقصند حالا شاید بگویی چقدر ترسناک است. ولی... نه! اشتباه نکن؛ معنی ترسناک را این‌جا می‌فهمی که قاصدک‌های زیبا فرقی با گل‌های در مرداب ندارند. انسان‌های زیبا هم گاهی آن‌چنان می‌توانند زمین بزنند که شک کنی. مگر او نبود که تمام شهر بر سر خوبی‌اش قسم می‌خوردند؟ مگر او همان نیست که...
  3. Melina.N

کامل شده فورلسکت | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

#پست۲ #دلنوشته_فورلسکت دوستت دارم کم است من دلتنگ تو هستم و تو خیلی وقت است نیستی. گاهی دلم انقدر برایت تنگ می‌شود که وسعت دریا برایش کم استـ. . انقدر دلم تنگ می‌شود که گاهی چشمه اشک بر روی گونه‌هایم می‌ریزند. عاشق بودن را تجربه نکردیم اما دلتنگ بودن را چرا، ساده بودن را تجربه کردیم با خبر...
  4. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

#پست۲ من، بعد از پیدا شدنِ تو، بعد از دیدنِ چشم‌های دلبرت، به اومدنِ یه روز خوب ایمان دارم! باور دارم که یه روز خوب میاد یه روز که آخرِ شب تا خودِ صبح و تو ب*غ*ل هم حرف می‌زنیم‌. یه روز که گوشی‌های هردومون پُر شده از عکس‌های دونفره‌ی خنگ و بامزه! یه روز که من برات سرخِ سرخ می‌پوشم و تو برای من،...
  5. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

#پست۲ می‌خواهمت و این تازه، ابتدای خودخواهی من است. چنان که فرقی ندارد روز باشد یا شب؛ پاییز باشد یا که بهار؛ خسته باشم یا خندان؛ پیاده باشم یا سواره؛ تنها باشم یا که در جمع؛ کافی‌ست که پلک روی هم بیاندازم و قامتِ سرو بلند تو در ذهنم نقش ببندد، آفتاب درخشانِ عشق، در ساحل قلبم طلوع و تمام روح و...
  6. Saba.N

حرفه‌ای رمان برای دیگری | اثر صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

هُوالحق! #پست۲ #برای_دیگری وا می‌رود! ماهین؟ دخترِ بزرگِ بهرام؟ راننده‌ی بارِ پدرش؟ باورش نمی‌شود. خنده‌دار است. خیلی خنده‌دار... قهقهه می‌زند. هیستریک و پر از حسِ سرگردانی... - آقا بهرام؟؟ این از کِی آقا شد من خبردار نشدم؟ سپس رو به پدرش کرده و ادامه می‌دهد: - حالت خوبه حاجی؟ بیشتر می‌خندد و...
  7. Saba.N

کامل شده دلنوشته ساعت عاشقی | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست۲ مامان، قرآن می‌خوانَد. از معنا و مفهومِ سوره‌ها می‌گوید؛ از کلام‌ الله و از بهشت. و من لبخند می‌زنم. آن‌قدر نرم، به‌‌ سان افتادن دانه برفی از شاخه‌ی یخ‌زده‌ای در زمستان. از عظمت بهشت می‌گوید و ورای تصور بودنش... لبخندم عمق می‌گیرد و کفر نباشد؛ اما مامان چه می‌داند که بوی بهشت، درست از پشت...
بالا