• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت38

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

حرفه‌ای میقات| zeynab کاربر انجمن تک رمان

*** #پارت38 نمی‌دانم چند دقیقه و یا حتی چند ساعت به گیجی و حاله ی ابهام می‌گذرد... همین قدر می‌دانم که آن سر و صدا ها قطع شده و کوفتگی تنم نمی‌گذارد که بلند شوم. احساس شدن مایع غلیظ و کثیفی در بین موهایم، که باعث شده موهایم بهم بچسبد، حالم را بد می‌کند. دست و پایم بسته است و درد شقیقه ام لحظه...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت38 در اینه شال سبز رنگ را روی موهایم مرتب می‌کنم و برای صبحانه اماده می‌شوم. طبق معمول من اخرین نفر هستم که سر میز حاضر می‌شود و اعتصام با گذشت یک ماه از امدن من تقریبا با این موضوع کنار آمده. کم و بیش توانسته ام خودم را با قوانین جدید وقف بدهم و بقول عماد، رگ گستاخ نوجوانی ام را کنترل...
  3. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت38 سه روزی از رفتن دنیل می‌گذرد. عمارتش سوت و کور است و به دستور من کسی حق وارد شدن به عمارت را ندارد. همه جا برایم رنگ مشکی گرفته و تمام ستون های این عمارت د*اغ دار طفل بی‌گناهم است. هیچ جانی در تن ندارم و هیچ میلی به ادامه‌ی این زندگی، که لحظه های خوبش، روی دور تند هستند و لحظات بدش، به...
  4. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت38 اواخر زمستان و نزدیک های عید است. سرما کم کم دارد رخت جمع می کند و من این بوی بهاری که از پنجره های اتاق، پرده اسمانی را به ر*ق*ص در می اورد و وارد می شود را دوست دارم! ان هم بشدت... چند روزی از ان خود کشی احمقانه ام می گذرد و من تازه به عمق فاجعه حماقتم پی برده ام! مردن اسان است، زندگی...
  5. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت38 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
بالا