• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: محاوره

ساعت تک رمان

1. طلایه

کنج احساس❤ | طلایه کاربر انجمن تک رمان

#کنج_احساس #محاوره از این احساس پر دردسرم چیزی نگفتم نقشش کردم روی یکی از سفیدی‌های چرک شده‌ی دفتر نقاشیِ دلم... همونی که مچاله‌ش کردی و اصلا به روی خودش نیاورد صافی چه شکلی بوده!؟ حالا که کلاغ سیاه‌های نقاشی‌م برام خبر آوردن می‌دونم که حالت خوب نیست مثل همیشه که هیچوقت نبود چرا فکر می‌کردم...
  2. طلایه

#کنج_احساس #محاوره داشتم به زمانی فکر می‌کردم که برای اولین بار یکی از ما آدم‌ها تصمیم می‌گیره کلمه [ آشغال ] یا مودبانه‌ترش، زباله رو به زبان بیاره و بهش مفهوم بده. اون اولین نفری بود که اولین آشغال زندگی‌ش رو پیدا کرد، روش اسم گذاشت و درست مثل آشغال پرت‌ش کرد بیرون و دیگه هیچ‌وقت دنبال‌ش...
  3. طلایه

#کنج_احساس #محاوره [ همه چیز آبیه ] ••••°°°°°°°°•••• کآخِ آرامِش حسِ پُر قَدرَت اِعتِماد بِه نَفس یِک آ*غ*و*ش پُر مِهر اَز اَمنیَت موسیقیِ طَبیعَت سوزِ سَرمای مَلَکه فَصل آبِ نیل تَب بُر صُلحِ قَل*ب نَسیمِ پآکی مَغضِ مُثبَت نَمآی صِدآقَت ژآکِت مَردآنِگی آرآم دِرَخشیدَن ••••°°°°°°°°•••• همه...
  4. طلایه

#کنج_احساس #محاوره پتانسیل بد بودنِ ما تکمیلِ ولی فعال نیست به نظر میاد کار نمی‌کنه ولی این‌طور نیست آرزو می‌کنیم کاش هیچ‌وقت نبود ولی ته دل‌مون انگار به وجود‌ش نیاز داریم همه‌ی ما بعضی‌ اوقات بد می‌شیم البته که حساب دائم‌ البدها جداست همه‌ی ما بعضی‌اوقات دوست داریم که بد بشیم از دیدن بعضی...
  5. طلایه

#کنج_احساس #محاوره رهایی شاید عجیب‌ترین حس دنیا باشه وقتی که واقعا تجربه‌ش می‌کنی، انگار دیگه متعلق به این دنیا نیستی همون‌طور که هیچ‌وقت نبودی... پاهای تو با فاصله از زمین قدم برمی‌دارن انگار که روی ابرها پاورچین می‌کنن دست‌های آزاده‌ای داری درست مانند اسم‌ش...رهاست! قلبی که بی‌هیچ اضطراب و...
  6. طلایه

#کنج_احساس #محاوره دیگه هیچ‌وقت حسی غم‌انگیزتر از گریه سراغ آدم‌‌ها رو نمی‌گیره... تو شاید ندونی ولی حتی گریه از سر شوق هم غمگینِ. مظلومانه‌ترین حس و حال یک آدم رو فقط در لحظاتی می‌تونی نظاره گر باشی که اون داره گریه می‌کنه... اشک‌هایی که از درد، پناهنده‌ی پشت پلک‌هات می‌شن و تو در...
  7. طلایه

#کنج_احساس #محاوره [نامه‌ای به خانم/آقای قاضی] من... همونی‌م که می‌گن لبخنداش دردسر داره! همون که حتی پشت لبخندهاش هم کلی داستان داره! از وقتی یادم میاد همین‌م...از بچگی و شاید حتی خیلی دورتر... چه اون‌وقت‌هایی که ملت نامه‌های عاشقانه و فراق بَهر یار و یاورشون پست می‌کردن و چه الآنی که نامه...
  8. طلایه

#کنج_احساس #محاوره هی جوکر دیوانه... کسی حواس‌ش بهت نبود وقتی یاد گرفتی چطوری دردات رو با یه لبخند بپوشونی. که کسی نبینه، که کسی نفهمه! ولی نمی‌دونستی نگاهت چقدر درد داره... بعضی چیزا رو هیچ‌جوره نمی‌شه پنهان کرد! یه روان‌شناس می‌گفت اونایی که طرفدارت‌ن "اساسا انسان‌های غمگین و افسرده حالی...
  9. طلایه

#کنج_احساس #محاوره تا حالا به ساختار و معنای کلمه اشتباه فکر کردی؟ نه صبر کن اصلا بذار یه جور دیگه‌ای برات بگم! تا حالا به اشتباه و اشتباهی و اشتباهاتت فکر کردی؟ یه وقتایی می‌گیم اشتباهیه که شده دیگه! کاری‌ش نمی‌شه کرد! یه وقتایی هم فقط خود اون اشتباه رو می‌بینیم نه دلیل اشتباه بودن‌ش رو! تا...
بالا