• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

تاپیک جامع |= اطلاعات ورزشی =|

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 18
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
2- وقتی به سن 50 سالگی می‌رسید، تقریباً 75000 مایل راه رفته‌اید.

3- میزان شدت تمرینات خود را می‌توانید اینطور اندازه بگیرید: اگر نتوانید هنگام ورزش بدون اینکه نفس بگیرید چند کلمه حرف بزنید، باید از شدت تمرین خود مقداری کم کنید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
4- زیاده روی در تمرینات هوازی می‌تواند مانع چربی سوزی شود زیرا ب*دن شما برای تامین سوخت، عضله را می‌سوزاند.

5- اگر هنگام دویدن کف پاهای‌تان درد می‌گیرد تعجب نکنید؛ هنگام دویدن، سه تا چهار برابر وزن ب*دن‌تان فشار به کف پاهای‌تان وارد می‌شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
6- ر*ق*صیدن یک فرم بسیار عالی و مفرح از ورزش است که می‌تواند آمادگی قلبی و عروقی‌تان را درست مانند سایر ورزش‌های رسمی‌تر بهبود ببخشد.

7- برخی از عوامل مهمی که می‌توانند تعیین کنند آیا شما پایبند ورزش و تمرین‌تان خواهید ماند یا نه، شامل داشتن ِ حامی، داشتن حس تعهد، تعیین هدف واقع گرایانه و فشار زیادی وارد نکردن به خود می‌شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر بیشتر از حد توان و آمادگی به خود فشار وارد کنید یا هدف‌های غیر واقعی داشته باشید، زود خسته شده و جا می‌زنید. کلید موفقیت شما فقط پیگیر بودن روند پیشرفت‌تان است؛ مثلاً اینکه بتوانید بدون توقف یک چهارم مایل دویدن را به نیم مایل دویدن بدون توقف برسانید.

8- دهیدراته شدن (کمبود آب ب*دن) عملکرد تناسب اندام و ورزش را کاهش می‌دهد. حتماً حین ورزش و تمرین آب بنوشید.

9- تصویر سازی ذهنی کمک‌تان می‌کند تمرینات خود را بهتر کنید. پیش از اینکه تمرین را واقعاً شروع کنید، خودتان را در حال تکمیل آن تصور کنید. با این کار خواهید توانست آن تمرین را با شدت و کارآمدی بیشتر انجام دهید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
10- با معده‌ی خالی ورزش نکنید. اگر حین تمرین انرژی‌تان ته بکشد، ب*دن‌تان شروع خواهد کرد به سوزاندن بافت عضله، نه چربی‌های ذخیره شده.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
حقایق جالبی در مورد تمرینات قدرتی
1- شما می‌توانید با صرف زمان بیشتری برای قسمت اکسنتریک (منفی) تمرینات بدنسازی‌تان، قدرت خود را سریع‌تر افزایش بدهید. بخش اکسنتریک زمان‌هایی هستند که عضلات شما به جای اینکه کوتاه شوند، کشیده می‌شوند، مثلاً وقتی که در اسکوات پایین می‌روید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
2- برای تسریع چربی سوزی، تمرینات قدرتی را به تمرینات هوازی‌تان اضافه کنید. تمرین هوازی به تنهایی می‌تواند بافت عضله را بسوزاند و شما برای چربی سوزی، حتی در زمان استراحت، به بافت عضلانی نیاز دارید.

3- افرادی که تمرینات کراس فیت را با طیف متنوعی از تمرین‌ها انجام می‌دهند، نسبت به آن‌هایی که فقط یک یا دو نوع ورزش را انجام می‌دهند، فیتنس بهتری داشته و کمتر در معرض آسیب هستند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
حقایق جالبی در مورد ب*دن‌تان
1- هر ساعت چقدر هوا تنفس می‌کنید؟ شما در زمان استراحت در هر دقیقه حدود 2.1 تا 3.17 گالن هوا تنفس می‌کنید که معادل 126 تا 190 گالن در ساعت است. اگر در حال ورزش باشید این مقدار می‌تواند برای یک فرد معمولی تا 2377.8 گالن در ساعت افزایش پیدا کند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
2- سختکوش‌ترین عضله‌ی ب*دن شما کدام است؟ قلب شما. قلب تقریباً 100000 بار در روز می‌تپد. یعنی تنها در 10 روز، یک میلیون تپش! اگر روزانه تمرینات شدید ورزشی انجام دهید، سریع‌تر به این یک میلیون تپش خواهید رسید.

3- عضله‌ای در ب*دن شما که می‌تواند با بیشترین نیرو کشیده شود، عضله‌ی سولئوس یا نعلی است؛ عضله‌ای در ساق پای‌تان که به شما کمک می‌کند بایستید و راه بروید.

بالا