• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

۴۳ راه نشاندن لبخند بر ل*ب و ژست دهی طبیعی در عکاسی پرتره

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 44
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
خودتان لبخند بزنید
در پایان یک روز عروسی، گونه های ما از لبخند زدن در تمام آن مدت درد می گیرد. اغراق آمیز نیست. اگر لبخند بزنید، احتمال بیشتری وجود دارد که افرادی که در اطراف شما هستند هم لبخند بزنند! روی این مورد کار کنید!

smile-in-portrait-photography-2.jpg

این هم از اثباتش! هوا سرد است و من روی یک پله سنگی دراز کشیده ام، اما هنوز هم دارم لبخند می زنم!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش توسط مدیر:
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
یک سوال شاد از آنها بپرسید
«شما دو نفر چطور با هم آشنا شدید؟» «غذای مورد علاقه شما در کل دنیا چیست؟» یک سوال طراحی شده ای که آنها را به فکر کردن در مورد خاطرات مثبت وادارد، یک لبخند کوچک دوست داشتنی بر روی ل*ب های آنها خواهد نشاند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
خنده مصنوعی
این یک بلیط طلایی است. «همه با شماره ۳، بزرگترین و مسخره ترین لبخند مصنوعی خود را به من تحویل دهید: ۱، ۲، ۳، برو!» این که شما چطور دستور بدهید مهم است، بنابراین این کار را عالی و سرگرم کننده و با انرژی انجام دهید. به یاد داشته باشید: شما به دنبال گرفتن یک عکس خوب از خنده مصنوعی نیستید. بلکه هدف شما ثبت خنده ها و لبخندهای واقعی است که پس از شنیدن آن خنده های مصنوعی خنده دار ظاهر می شوند. صبر داشته باشید!

smile-in-portrait-photography-3.jpg

خنده مصنوعی

smile-in-portrait-photography-4.jpg

خنده واقعی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
به هم بچسبید
این یکی آسان است. و بسیار موثر. هنگامی که دارید به افراد ژست می دهید، اگر از آنها بخواهید «به هم بچچچچچسبید». لبخندهای ریزی بر لبانشان نقش می بندد. حالا بگویید «محکم تر! محکم تر!» لبخنده های بزرگ ظاهر می شوند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
همه به همدیگر نگاه کنید
این مورد برای گروه ها عالی است (برای فقط دو نفر زیاد کارساز نیست). این کار باید به صورت یک دستور سریع انجام شود و اگر کلمه «برو (شروع کن)!» را به آخر آن اضافه کنید تا آنها سعی کنند این کار را سریع انجام دهند، بهتر است. مثلا بگویید «حالا همه به هم نگاه کنید، برو!»

علت این که این جمله کارساز است این است که به نوعی مبهم است. آنها دقیقا مطمئن نیستند که باید به چه کسی نگاه کنند. و سعی می کنند سریع تصمیم بگیرند، بنابراین همه در آخر بسیار محتاطانه به هم نگاه می کنند و حالت چهره هایشان یکدیگر را به خنده می اندازد.

به من اعتماد کنید. این کار خیلی خوب جواب می دهد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
همه نگاه کنید به (جای خالی)
پس از آن به همه بگویید که به پدر، مادر، بچه، خواهر، برادر یا غیره نگاه کنند. (در اینجا بسیار ضروری است که اسم همه را بدانید!)

به این ترتیب همه ناگهان وارد بازی می شوند، و خنده دار است که ببینید وقتی آنها به شخص مورد نظر نگاه می کنند چه کاری انجام می دهند، و شخصی که در مرکز توجه قرار دارد چه می کند. کل این بازی به عکس های واقعا فوق العاده ای از نگاه خوشحال همه به یکدیگر منجر می شود. جادویی است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
همه به من نگاه کنید
با این جمله همه آرام می شوند و می خندند. بنابراین توجه آنها را درست به سمت دوربین جلب کنید. با این کار همه به طور همزمان به دوربین نگاه می کنند (حتی بچه های کوچکی که اکنون واقعا وارد بازی شده اند)، و خوشحال به نظر می رسند. شما تا این حد حرفه ای هستید!

می توانید این کار را با گفتن «آه، انقدر غمگین نگاه نکنید!» یا انجام یک کار احمقانه بیشتر خنده دار کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گونه اش را ببوس
این یکی ساده و شیرین است، و به لبخندهای نرم کوچک می انجامد. زیاد از آن استفاده کنید.

بینی اش را ببوس
در مورد این یکی می توانید رُک باشید، و این زیبا خواهد بود. یا می توانید آن را کمی احمقانه (مضحک) کنید. «حالا ازت می خوام که بینی اش رو ببوسی، اما این کار را خیلی، خیلی، خیلی آهسته انجام بده و آن را به نرم ترین ب*وسه تاریخ بشریت تبدیل کن.» به یاد داشته باشید که کمی مضحک کردن آن باعث می شود خنده دار شود، چون آنها سعی می کنند دستور العمل های غیرممکن شما را دنبال کنند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
چهره عصبانی! چهره غمگین! چهره احمقانه! چهره خوشحال!
من این یکی را برای تمام سنین دوست دارم. این کار باعث می شود تا افراد کم کم یخشان آب شود، و بفهمند که می توانند به روش های غیر معمول و خارج از هنجار عمل کنند. همچنین اگر دستورالعمل های بسیار خاصی به آنها بدهید، به طوری که مجبور نباشند بیش از حد فکر کنند، می تواند به شما کمک کند.

بنابراین با دستورات واضح و روشن شروع کنید (چهره غمگین، چهره عصبانی، چهره ترسناک)، چهره دیوانه (خُل وضع) را هم اضافه کنید (اکنون آنها علاقه مند می شوند و بیشتر احتمال دارد که دیوانه بازی درآورند). در آخر کار را با چهره خوشحال تمام کنید، لبخندهای زیبایی دریافت خواهید کرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,978
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
حالا لبخند بزنید (نه بزرگتر، نه بزرگتر، نه بزرگتر! خیلی بزرگ!)
اگر قصد دارید از آنها بخواهید لبخند بزنند، یک درخواست بزرگ و احمقانه از آنها بکنید، آن نتایج واقعی را پیدا خواهید کرد. پشت سر هم از آنها بخواهید یک لبخند بزرگتر بزنند، تا وقتی که دیگر غیرممکن باشد و آنها به این تلاش خود بخندند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا