• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

اروپا مکان های دیدنی | ترکیه

ساعت تک رمان

sAm.sE

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
26
امتیازها
18
کیف پول من
2,085

خلیج بارداکجی​

منطقه ای مسکونی در مجاورت دریا در خلیج بارداکجی

خلیج بارداکجی (Bardakci Cove) نزدیک‌ترین خلیج به مرکز شهر بدروم است. این خلیج کوچک دوست‌داشتنی کوچک است و ساحل شنی دارد و شبیه جواهری پنهان در بدروم است. از هر کسی که بدروم را می‌شناسد بپرسید، می‌گوید خلیج بارداکجی یکی از زیباترین نقاط این شهر است که حتما باید از آن بازدید کرد. پس در سفر به بدروم بازدید از این خلیج زیبا را از دست ندهید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : sAm.sE

sAm.sE

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
26
امتیازها
18
کیف پول من
2,085

آمفی تئاتر بدروم​

آمفی تئاتر بدروم

آمفی تئاتر بدروم (Bodrum Amphitheater) مکانی است که در زمان حضور ماسول، فرماندار هخامنشی، در کاریا ۰قرن چهارم قبل از میلاد) ساخت آن آغاز شد، اما تکمیل ساخت این بنا تا دوران امپراتوری روم طول کشید. این آمفی تئاتر سه بخش اصلی سن، جایگاه تماشاگران و محل قرارگیری ارکستر دارد. سالن آمفی تئاتر بدروم طبق استانداردهای رومی ساخته شده است.

sAm.sE

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
26
امتیازها
18
کیف پول من
2,085

پارک آبی آدالند​

پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آدالند (Adaland) در ۴ کیلومتری کوش آداسی قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های آبی اروپا محسوب می‌شود. این پارک آبی حدود ۲۵ هکتار مساحت دارد و شامل سرسره‌های متعدد، استخر و سرسره کودکان، جکوزی، استخر موج، استخر اقیانوس، رودخانه کند، رودخانه رفتینگ، برج‌های پرش، تشک‌های پرش و رستوران است. پس اگر عاشق تفریحات آبی هستید، آدالند جایی است که در سفر به کوش آداسی حتما باید بروید.

sAm.sE

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
26
امتیازها
18
کیف پول من
2,085

قلعه کوش آداسی​

حرکت کشتی تفریحی از نزدیکی قلعه کوش‌آداسی

در ن*زد*یک*ی کوش آداسی جزیره کوچکی به نام جزیره کبوتر (Guvercin Ada) وجود دارد که در آن قلعه‌ای باستانی، متعلق به دوران بیزانس و قرت ۱۳ میلادی قرار دارد. دیواره‌های قلعه در اطراف جزیره کشیده شده‌اند و این دیواره‌ها در قرن ۱۹ به قلعه اضافه شده‌اند. این جزیره و قلعه زیبایی چشمگیری دارند و یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی محسوب می‌شوند.

sAm.sE

مدیر تالار ماورا
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-10-10
لایک‌ها
26
امتیازها
18
کیف پول من
2,085

قلعه آلانیا​

عکس هوایی از قلعه آنالیا

قدمت قلعه آلانیا به قرون وسطی (قرن ۱۳ میلادی، مصادف با حکومت سلجوقیان) بازمی‌گردد. این قلعه میان دیوارهایی به طول ۶٫۵ کیلومتر محصور است و اکثر آثار تاریخی آلانیا در اطراف و داخل این قلعه قرار دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به ۶ مخزن آب و قسمتی از کلیسای بیزانسی متعلق به ۱۱ اشاره کرد که از آن‌ها به‌خوبی محافظت نشده و رو به ویرانی رفته است. اکثر قسمت‌های این قلعه توسط سلطان علاالدین کیقباد اول و روی باقی‌مانده‌های دوران بیزانس و استحکامات رومی ساخته شده است. امروزه این قلعه به یک موزه روباز تبدیل شده است.

بالا