چرک نویس آکرونیکال | حدیثه شهبازی کاربر انجمن تک رمان

ساعت تک رمان

MINERVA

مدیر تالار طراحی جلد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
منتقد انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-15
لایک‌ها
4,058
امتیازها
73
کیف پول من
108,593

امضا : MINERVA

MINERVA

مدیر تالار طراحی جلد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
منتقد انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-15
لایک‌ها
4,058
امتیازها
73
کیف پول من
108,593
نوزدهم خرداد ماه؛ و ما آن‌قدر محکم بوده‌ایم که حالا هیچ‌کس رنجمان را باور نمی‌کند! فی‌الواقع ایستادگی که از حدش بگذرد، آن‌ها فکر می‌کنند که هیچ‌وقت غمگین نمی‌شوی:«زیادی محکم بوده‌ام عزیزم، زیادی!» از همان ابتدا هم می‌دانستم که یک روز به ناگهان، تمام توانم از دست می‌رود؛ که رفت! می‌گوید: «درد آدم را بزرگ می‌کند عزیزم؛ ولی تو آن‌قدر قد کشیده‌ای که جایی در این دنیا برایت وجود ندارد!» هیچ‌وقت حرف‌های ما با یکدیگر تمام نمی‌شود، همیشه چیزی برای گفتن داریم؛ حتی اگر ساعت‌ها از نیمه شب گذشته باشد. امشب گفتم: «چیز زیادی برای فهمیدن نیست عزیزم، فقط واقعا دیگر دوستت ندارم... .»

#آکرونیکال
#اثر_حدیثه_شهبازی
#انجمن_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:

MINERVA

مدیر تالار طراحی جلد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
منتقد انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-15
لایک‌ها
4,058
امتیازها
73
کیف پول من
108,593
:«عزیز من، تو فکر می‌کنی دوام آوردن در این زمانه سخت است؟» نه! دوام آوردن در این زمانه شاهکار است. البته، روزهای بد درجات مختلفی دارند؛ چه کسی جرأت دارد علناً بگوید که فلان چیز به طور کل بد است؟ می‌دانی، به نظرم بی‌چاره بودن هم حدی دارد؛ هیچ‌کس یک بدبخت تمام عیار نیست! به طور مثال، زمانی که ناامیدانه سعی دارم بر روی آب شناور بمانم تا غرق نشوم، دیگران در ساحل به راحتی نفس می‌کشند و به من خیره‌ مانده‌اند؛ تماشاچی داشتن هم یک موهبت است دیگر :«عزیزم، کم پیش می‌آید که آدمیزاد تاریکیِ تنهایی را دوست داشته باشد... .»

بیست و پنجم خرداد ۱۴۰۳

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا