• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب درمانگر از بی. ای. پاریس

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
کتاب درمانگر رمانی جذاب و پرکشش در ژانر جنایی - روانشناختی به قلم نویسنده‌ی پرفروش انگلیسی، بی. ای. پاریس است. این کتاب داستان یک زوج به نام‌های آلیس و لئو را روایت می‌کند که به تازگی به یک خانه‌ی زیبا واقع در حومه‌ی شهر لندن نقل مکان کرده‌اند. همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه آلیس متوجه صحبت‌های مشکوکی در مورد خانه‌ی جدیدشان می‌شود و همین مسئله پای او را به شبکه‌ای از رازهای هولناک باز می‌کند. گفتنی است که این اثر از عناوین پرفروش آمازون و ساندی تایمز به شمار می‌رود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
درباره‌ی کتاب درمانگر
رازهایت را با یک نفر در میان بگذار! حتی اگر خودت درمانگر و محرم رازهای دیگران باشی! این پیامی است که در تمام کتاب درمانگر (The Therapist) اثر نویسنده‌ی معروف رمان‌های جنایی، بی. ای. پاریس (B A Paris)، خودنمایی می‌کند. این کتاب که در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جنایی سایت آمازون قرار دارد، داستان جنایی رازآلودی را روایت می‌کند که در حومه‌ی شهر لندن و در فضایی خانوادگی می‌گذرد و با زندگی تازه‌ی یک زوج جوان گره خورده است.

آلیس و لئو زوج جوانی هستند که در یک مجتمع مسکونی واقع در یکی از محله‌های زیبا و آرام حومه‌ی شهر لندن ساکن شده‌اند. خانه‌شان همان چیزی است که آرزویش را داشتند. این دو نفر به تازگی زندگی مشترکشان را شروع کرده‌اند و آلیس که تا به حال در لندن سکونت نداشته، اشتیاق زیادی برای پیدا کردن دوستانی تازه در خود می‌بیند. همین اشتیاق او را به برقراری ارتباط با همسایه‌ها وا می‌دارد. آلیس طی همین معاشرت‌ها به چیزهای مشکوکی در صحبت‌های همسایه‌ها برمی‌خورد. مدت زیادی نمی‌گذرد که فضای آرام خانه را ابرهای دلهره می‌پوشاند. او احساس می‌کند خانه‌شان ایرادی دارد که همسایه‌ها به خاطرش از آن‌ها فاصله می‌گیرند. اما هر چه تلاش می‌کند، کسی حاضر نمی‌شود از راز خانه پرده بردارد.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
در نهایت، دست و پا زدن‌های آلیس او را به درون شبکه‌ای پیچیده از رازها و دروغ‌ها می‌کشاند که بیرون آمدن از آن دیگر ممکن نیست. آلیس در نتیجه‌ی این تلاش‌ها در می‌یابد که یک سر ماجرا به ساکن قبلیِ این خانه باز می‌گردد. ساکن قبلی، دختری درمانگر به نام نینا بوده. آلیس در ادامه، به طرز خستگی‌ناپذیری تلاش می‌کند به سرگذشت تاریک نینا پی ببرد. او مدام به گفت‌وگو با همسایه‌هایی می‌پردازد که به هیچ کدامشان اعتمادی ندارد، و سعی می‌کند با کنار هم گذاشتن صحبت‌های آنها، تکه‌های این پازل شوم را کامل کند.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
کتاب درمانگر در چهل و چهار فصل نوشته شده است و داستان میان گذشته و حال رفت و آمد می‌کند. زاویه‌ی دید اول شخص مفرد است و داستان از زبان دو شخصیت روایت می‌شود. فضای کتاب نیز به یک فیلم نوآر خانوادگی شباهت دارد که ماجرایش در محله‌ای آرام و حومه‌ای اتفاق می‌افتد. همانطور که گفتیم، آلیس پیش از این ساکن لندن نبوده است. شروع زندگی مشترک با همسرش در یک شهر غریبه، اضطراب‌ها و تنش‌هایی را در وضعیت روحی او به وجود آورده است که نویسنده با ظرافت تمام آن را با گذشته‌ی تاریک خانه‌ی جدیدشان پیوند می‌زند.

کتاب درمانگر مجموعه‌ای در هم پیچیده از هیجان، رازهای تاریک، دروغ‌های مصلحتی و تنش‌های عصبی ناشی از احساس ناامنی است. همه‌ی اینها در کنار چرخش‌ها و گره‌های قدرتمندی که نویسنده به داستان می‌افزاید، جذابیت فوق‌العاده‌ای به رمان بخشیده است. بی. اِی. پاریس در این کتاب نیز مانند دیگر آثارش آنقدر ذهن شما را درگیر می‌کند که همانند شخصیت اول داستان، در گرداب بی‌اعتمادی و تعلیق گرفتار می‌شوید و با پایان‌بندی غیرمنتظره‌ی آن حیرت می‌کنید.

این کتاب که برای اولین بار در سال 2021 به انتشار رسید، با ترجمه‌ی ساده و جذاب اطلسی خرامانی به فارسی برگردانده و به همت انتشارات کوله پشتی روانه‌ی بازار کتاب ایران شده است.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
نکوداشت‌های کتاب درمانگر
داستانی هیجان‌انگیز و پر از هیجان، خیانت و رازهای تاریکی که در پس پرده‌ی زندگیِ به ظاهر بی‌نقص حومه‌نشینان لندن پنهان شده است. (تی. ام. لوگان، نویسنده‌ی پرفروش)
بی. ای. پاریس ملکه‌ی داستان‌های جناییِ روانشناختی است و کتاب درمانگر شما را ناامید نمی‌کند. (My Weekly)
کتاب درمانگر تریلری با پیچش‌های روایی معرکه و پایان غافلگیرکننده و دور از انتظار است. (Heat)
این کتاب، رمان جنایی فوق‌العاده‌ای است. پس‌زمینه‌ی کامل، جنایت مبهم و مظنونان بی‌شمار این کتاب را پر از هیجان می‌کند. من عاشق این کتابم. (کیز فیر، نویسنده‌ی پرفروش)

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
کتاب درمانگر برای چه کسانی مناسب است؟
مطالعه‌ی این کتاب به دوست‌داران رمان‌های جنایی و روانشناسانه و علاقه‌مندان داستان‌های رازآلود پیشنهاد می‌شود.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
در بخشی از کتاب درمانگر می‌خوانیم
چهارزانو کف آشپزخانه نشسته‌ا‌م و به صدای درونی‌ا‌ی که چندی پیش با قاطعیت به من گفت از این خانه خوشم نمی‌آید فکر می‌کنم. حقیقت ندارد؛ نه کاملاً. چیزهایی در این خانه هستند که واقعاً دوستشان دارم؛ مثل اتاق کارم. این اتاق دیوارهایی به رنگ صورتی بسیار روشن دارد؛ رنگی که فکر نمی‌کردم از آن خوشم بیاید و خلافش به من ثابت شد. حمام و دست‌شویی‌ا‌ی اختصاصی دارد؛ چون ابتدا به‌منظور اتاق‌خواب طراحی شده. میزی که زمانی از آن پدرم بود در مقابل پنجره قرار دارد و گوشه‌ا‌ی، مبلی تختخواب‌شو گذاشته‌ا‌م که از آپارتمان قبلی لئو به اینجا آورده‌ایم. آشپزخانه را هم دوست دارم، سنگ‌های روی کابینت از مرمری بسیار روشن هستند و خود کابینت‌ها کاملاً سفیدند. خب، حداقل زمانی‌که قدری به آشپزخانه زندگی و رنگ ببخشم، عاشقش خواهم شد. درحال‌حاضر بیش از آنچه برای من دل‌نشین باشد، تمیز و بیمارستان‌گونه است. همه‌چیز در تقارن کامل قرار دارد و وسایل در پس کابینت‌هایی که هوشمندانه طراحی شده‌اند، مخفی هستند؛ بنابراین می‌شود گفت از خانه متنفر نیستم، تنها از جوی که بر آن حاکم است خوشم نمی‌آ‌ید.

شاید مشکل این است که خانه جو مشخصی ندارد، چراکه تنها پنج سال از زمان ساختش می‌گذرد. در مقابل، خانۀ روستایی من، جایی که در آن به دنیا آمده، بزرگ شده و تنها تا چند هفتۀ پیش در آن زندگی می‌کردم قدمتی دویست‌ساله دارد. از اینکه توانستم نگهش دارم بسیار خوشحالم. کاری را که لئو پیشنهاد داده بود انجام دادم و آن را به مدت شش ماه به زوجی دوست‌داشتنی از منچستر اجاره‌ دادم که می‌خواستند زندگی در دهکده را تجربه کنند.

بالا