• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

آموزشی ⚡چه طوری تمرکزم رو حفظ کنم؟!

• نویسنده موضوع .Belinay.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 9
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.Belinay.

مدیر ارشد+ مدیر تالار عکس+مدیر آزمایشی تالار گویا
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
ناظر رمان
کاندیدای مدیریت
نقاش انجمن
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
2,104
امتیازها
73
کیف پول من
50,839
⚡چه طوری تمرکزم رو حفظ کنم؟!

👈عدم تمرکز مسئله ای است که سهم عمده ای از افراد با ان درگیرند! و ممکن است این جمله را قبل از انجام کاری بیان کنند که الان برای انجام این کار تمرکز ندارم

💥تمرکز یعنی متمرکز کردن ذهن بر روی یک کار برای انجام ان کار و خارج کردن تمام افکار و ایده ها و احساسات نامربوط از ذهن

💥در حین تمرکز تنها یک فکر ذهن فرد را اشغال می کند و تمام انرژی فرد بر این فکر واحد گذاشته می شود

💥هیچ کس نمی تواند بگوید که با رعایت چند توصیه که به شما ارائه می دهم میتوانیم در مدت کمی تمرکزت را بر انجام کار مورد نظرت بگذاری!

💥برای به دست اوردن تمرکز باید کارها و نکاتی را به صورت مداوم انجام دهید تا به نتیجه برسید.

💥اختصاص دادن تایم کوتاهی برای انجام نکات لازم برای افزایش تمرکز نمی‌تواند باعث بالا رفتن تمرکز شود!

👈نکاتی که در حفظ تمرکز باید به ان‌ها دقت کنید

💥از انجام چندین کار به طور همزمان پرهیز کنید؛ این باعث می شود تمرکز شما کاهش یابد.

💥پس اگر فقط یک کار را انجام دهید برای انجام ان کار هم تمرین حفظ تمرکز می کنید و هم سریع تر و با کیفیت تر این کار را انجام می دهید

💥سعی کنید در حین انجام کار موردنظر محرک های بیرونی بازدارنده را حذف کنید مثلا: سرو صدای زیاد، نورکم و....

💥اگر چند ساعت کار و فعالیت انجام دادید و ذهنتون خسته شد باید مراقبه کنید برای این کار یک جای ارام بنشینید و به چیز های خوب فکر کنید این کار را به مدت ده دقیقه انجام دهید

💥تکنولوژی را کنار بگذارید و استفاده از برنامه هایی که تایم شما را هدر میدهد را کمتر کنید.

💥انگیزه ی خود و یا همان چراهای مهم زندگیتان راپیدا کنید؛ وقتی برای کاری انگیزه داشته باشید پس تمرکزتان نیز افزایش می یابد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : .Belinay.
بالا