• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

ایده ۱۰۰ ایده غذا برای ناهار خودمانی و مهمانی

• نویسنده موضوع Roxana
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 112
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Roxana

مدیر بازنشسته تالار خانواده و زندگی
مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

قورمه سبزی​

طرز تهیه قرمه سبزی مجلسی

«قورمه سبزی» یکی دیگر از بهترین گزینه‌های غذا برای ناهار با خورش و برنج است که معمولاً طرفداران زیادی دارد. طرز تهیه قرمه سبزی چندان مشکل نیست و طعم این غذا بیشتر به سبزی‌هایی که در خورش استفاده می‌شود و جا افتادن آن بستگی دارد.

برای درست کردن این ناهار خوشمزه شما به گوشت گوسفند، پیاز، لوبیا چیتی، سبزی مخصوص و لیمو عمانی نیاز دارید و حتی می‌توانید یک قورمه سبزی بدون گوشت با سویا و قارچ یا یک قورمه سبزی سریع با مرغ درست کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

ناهار نیم ساعته چی درست کنم؟​

ناهار سریع و نیم ساعته چی بپزم؟ اگر برای درست کردن ناهار وقت کافی ندارید، از طرفی هم نمی‌خواهید وعده ناهار را از رژیم غذایی‌تان حذف کنید، غذاهای نیم ساعته برای ناهار گزینه‌های مناسبی هستند. شاید در نگاه اول فکر کنید تعداد این غذاها محدود است ولی در لیست غذا برای ناهار، می‌توانید از میان گزینه‌های مختلفی که پیش رویتان است، یکی را انتخاب کنید، سریع دست به کار شوید و ۳۰ دقیقه بعد ناهارتان را میل کنید.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

کتلت مرغ​

طرز تهیه کتلت مرغ

ناهار چی بپزم؟ اگر به دنبال یک ناهار نیم ساعته و سریع هستید، کتلت مرغ می‌تواند گزینه مناسبی باشد. برای دست کردن کتلت مرغ از س*ی*نه مرغ، سیب زمینی، پیاز، تخم مرغ، آرد و زعفران استفاده می‌شود.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

شامی کباب​

شامی کباب یک غذای نیم ساعته برای ناهار

ناهار سریع چی درست کنم؟ «شامی کباب» یک غذای محبوب و خوشمزه است برای ناهار سریع و نیم ساعته است که درست کردن آن هم بسیار ساده است. در طرز تهیه شامی کباب از گوشت چرخ کرده به همراه پیاز، سیب زمینی و ادویه‌های مختلف استفاده می‌شود. شامی کباب بروجردی هم یکی دیگر از انواع کباب شامی و یک غذای نونی سریع و خوشمزه برای ناهار است.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

رشته پلو بدون گوشت و مرغ​

رشته پلو بدون گوشت یک غذای ساده و خوشمزه برای ناهار

رشته پلو بدون گوشت یا رشته پلو خالی یکی از خوشمزه‌ترین انواع رشته پلو است. رشته پلو معمولا با انواع گوشت تهیه می‌شود اما در این شیوه پخت، رشته پلو به صورت ساده و در کنار کشمش و سبزیجات مختلف تهیه می‌شود.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

ماکارونی با گوشت چرخ کرده​

ماکارونی برای ناهار یک غذای پرطرفدار است

«ماکارونی با گوشت چرخ کرده» جزو بهترین غذاها برای ناهار دورهمی و خودمانی است که البته مدل ایرانیزه شده اسپاگتی ایتالیایی است. ماکارونی خوشمزه و مجلسی علاوه بر اینکه در مدت کوتاهی پخته و آماده می‌شود، باب طبع بزرگ و کوچک است

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

لوبیا پلو با گوشت چرخ کرده​

لوبیا پلو با گوشت چرخ کرده یک ناهار ساده و خودمانی برای دورهمی و مهمانی

«لوبیا پلو با گوشت چرخ کرده» از جمله غذاهای اصیل و سنتی ایرانی است که به عنوان یک غذای برنجی لذیذ معمولا پای ثابت سفره ناهار ایرانی در مهمانی و دورهمی هم است. برای درست کردن این غذای برنجی خوشمزه شما به گوشت چرخ کرده، برنج، لوبیا سبز، گوجه فرنگی یا رب گوجه و ادویه مخصوص لوبیا پلو به عنوان مواد اصلی این غذا نیاز دارید.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

انواع ناهار زمستانی​

ناهار زمستانی چی درست کنم؟ ناهارهای زمستانی همانطور که از اسمشان هم پیدا است، با موادی درست می‌شوند که معمولا در فصل پاییز و زمستان پایشان به بازار باز می‌شود. میوه و سبزیجاتی که در طرز تهیه ناهار زمستانی استفاده می‌شوند، مناسب همان فصل هستند و معمولا هم این غذاها به صورت گرم سرو می‌شوند. از طرفی غذاهای زمستانی برای این فصل مقوی هستند تا سیستم ایمنی ب*دن را بالا ببرند.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

اشکنه​

اشکنه از انواع ناهار زمستانی نونی و خوشمزه

«اشکنه» یک ناهار نونی زمستانی نوستالژی و سنتی ایرانی است که معمولاً مادربزرگ‌های ایرانی آن را به شیوه فوق‌العاده خوشمزه‌ای طبخ می‌کنند. طرز تهیه اشکنه معمولاً در شهرهای مختلف کمی متفاوت است. در شیراز برای درست کردن اشکنه از پیاز، شنبلیله خشک، سیب زمینی، تخم مرغ، آرد و زردچوبه استفاده می‌شود و تهرانی‌ها برای درست کردن اشکنه از رب گوجه فرنگی نیز استفاده می‌کنند.

Roxana

مقامدار بازنشسته
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
لایک‌ها
1,389
امتیازها
73
کیف پول من
6,228

اشکنه پیازو زنجانی​

پیازو زنجانی یک ناهار زمستانی خوشمزه و مقوی

«پیازو» یا «اشکنه پیازو» یک غذای سنتی و ساده زنجانی است که طعم بسیار لذیذی دارد و معمولا با نان تازه در روزهای سرد سال سرو می‌شود و یک ناهار زمستانی مقوی و ساده است. پیازو یک غذای محبوب در زنجان است که برای تهیه آن از گوشت چرخ کرده، عدس و لپه استفاده می‌شود.

بالا