• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی زهرا جعفریان مدیریت تک رمان

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,989
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,490
بیوگرافی زهرا جعفریان مدیریت تک رمان
Picsart_23-05-13_14-30-22-343.jpg

نام و نام خانوادگی: زهرا جعفریان
آثار: مجموعه شعر طلوع آبی، رمان ده روز پس از حادثه، رمان نوجوان شبح خانه مادربزرگ، یک روز، صبر کن تا هلن بیاید، مجموعه شعر در آ*غ*و*ش بهار

بیوگرافی zahra jafarian مدیریت تک رمان

من زهرا جعفریان افتخار همراهی با عزیزان انجمن رمان نویسی تک رمان رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که می تونم بین نویسنده ها و هنرمندان خوش ذوق باشم.
من از بچگی عاشق نوشتن بودم و رمان نوشتن رو از 14 سالگی شروع کردم. رمان های اولیه من توی کانال تلگرامم و گاهی توی انجمن ها منتشر شدن و تونستم با استفاده از نقد دوستان عزیزم رشد بیشتری داشته باشم.
رمان شبح خانه مادربزرگ مخصوص نوجوانان هست و یه رمان با فضای هیجانیه که در حال طی کردن مراحل چاپ در انتشارات قدیانی هست.
رمان های یک روز و صبر کن تا هلن بیاید اثرهای ترجمه شده از من هستند که در انتشارات های نون و شانی در حال چاپ هستند.
مجموعه شعرهای طلوع آبی و در آ*غ*و*ش بهار، غزل های عاشقانه من هستند که می تونید برای خرید اون ها ازطریق سایت های معتبر اقدام کنید.
سایت ترانه بازار رو با هدف فروش شعر و ترانه و همکاری با خوانندگان عزیز راه اندازی کردم. ترانه باز تازه راه افتاده و هنوز جای ر‌شد خیلی زیادی داره. شاعران و ترانه سرایان دیگر با عضویت در ترانه بازار می تونند ترانه های خودشون رو به فروش برسونند.​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا