• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کتاب تيمارستان متروک

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546
همه داستان‌های مربوط به گری لاک هال را شنیده‌اند! قرار بود جایی برای درمان بیماری‌های روانی نوجوانان باشد اما تعدادی از بیماران می‌میرند و تیمارستان تعطیل می‌شود. کتاب تیمارستان متروک اثر معروف دن پبلاکی درباره‌ی نوجوانی است که وارد این ساختمان می‌شود و برای خود و اطرافیانش وحشت به ارمغان می‌آورد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546
معرفی کتاب تیمارستان متروک:
شخصیت اصلی رمان تیمارستان متروک (The ghost of Graylock) پسری به نام نیل کیدی محسوب می‌شود که به همراه خانواده‌اش برای زندگی به شهر هدسون آمده است. او شایعات بسیاری درباره‌ی تیمارستان گری‌لاک‌هال می‌شنود و متوجه می‌شود که در سال‌های دور مرگ‌های مرموزی در این مکان صورت گرفته است و ارواح همچنان در آن حضور دارند. این شایعات نیل را مانند هر نوجوان ماجراجوی دیگری تشویق می‌کند تا به این مکان رعب‌انگیز برود و از نزدیک ساختمان را بررسی کند.

او به همراه دوست جدیدش بری راهی تیمارستان گری‌لاک‌ می‌شود و با خود چراغ قوه، باتری و دوربین می‌برد تا ماجراجویی خود را ثبت کند. نیل هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که ماجراجویی ساده‌ی آن‌ها به فاجعه‌ای وحشتناک ختم شود!

دن پبلاکی (Dan Poblocki) با قلم خود شما را مسحور کتاب می‌کند و برای‌تان چاره‌ای نمی‌گذارد جز این‌که تا پایان داستان شگفت‌انگیز و جذابش او را همراهی کنید.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546
افتخارات کتاب تیمارستان متروک:
- منتخب جونیور لایبرری گیلد در سال 2013 و 2014
- یکی از برترین داستان‌‌های نوجوانانه به انتخاب انجمن کتابداران آمریکا
- برنده‌ی جایزه‌ی کنتاکی سال 2014

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546
نکوداشت‌های کتاب تیمارستان متروک:
- پبلاکی استاد رخدادهای ترس‌آور و فضاهای وهم‌آلود است. فصل‌های کوتاه با پایان‌های نفس‌گیر و طرح داستانی پُر پیچ و تاب تضمین می‌کند که خواننده سریع صفحات را ورق بزند. این کتاب را بدهید به هواداران مری داونینگ هان و کسانی که از داستان‌های رمزآلودِ مورمورکننده ل*ذت می‌برند. (اسکول لایبرری ژورنال)

- فصل‌های کتاب تنش‌زا هستند چون تکه‌های معما در قسمت‌های کوچک هیجان‌انگیزی ارائه می‌شوند. سبک نوشتار توصیفیِ اثر رنگ و بوی رعب‌آوری به فضا بخشیده است. هر فصل با چنان هیجانی به پایان می‌رسد که آدم بی‌صبرانه سراغ فصل بعد می‌رود. پبلاکی کاری می‌کند که حتی بی‌میل‌ترین کتاب‌خوان‌ها هم خود به خود صفحات ترس‌آور را ورق بزنند. (لایبرری مدیا کالکشن)

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,003
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,546
دن پبلاکی را بیشتر بشناسیم:
این نویسنده آمریکایی در سال 1977 به دنیا آمده است و در حال حاضر همراه با دو گربه‌ و کلکسیونی از اسباب‌بازی‌های ترسناک در بروکلین زندگی می‌کند. از میان آثار او می‌توان به کودک سنگی، کابوس‌بین‌ها، مجموعه‌ی چهار اسرارآمیز، تسخیر روح گابریل و... اشاره کرد.
منبع: کتابراه

بالا