• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

گفتگو آزاد گفتمان آزاد رمان بطن دالان تاریکی| اثر فاطمه فتاحی کاربر انجمن تک رمان

• نویسنده موضوع Fatemeh.fattahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 79
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,250
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
بسم تعالی

سلام، خوش اومدین به گفتمان آزاد رمانم. دیدن نقد و نظرات زیباتون باعث افتخار بنده هست. نظر قشنگت رو اون پایین برام بنویس.🌹
نام رمان: بطن دالان تاریکی
نام نویسنده: فاطمه فتاحی
ژانر: فانتزی، عاشقانه
خلاصه: ویولت و دوتا خواهرهای سربه هواش...
که برای تعطیلات تابستون به مسافرت میرن تو راه تو یه جنگل سرسبز چادر می‌زنن تا استراحت کنن و فردا بقیه مسیرشون رو برن که یه اتفاق هولناک و وحشتناک می‌افته!
سه تا دختر تنها تویه جنگل تاریک! چه اتفاقی قراره بیوفته؟ چی میشه؟ چه بلایی سرشون میاد؟ این سر به هوا بودنشون آخر کار دستشون داد و سرنوشت اونا رو تبدیل به یه درنده کرد! یه درنده سرد و خشک یه درنده دل‌سنگ یه درنده بی‌رحم!‌‌

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Fatemeh.fattahi

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,130
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,679
سلام نویسنده عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی
قلمت عالیه
شروع رمان فوق العاده بود و منو به شدت جذب کرد
استعداد خوبی توی حفظ هیجان داستان داری، مخاطب دلزده نمیشه و راحت رمانو میخونه
ولی به نظرم رمان خیلی جای اینو داره که خاص تر بشه، اتفاقایی که توش میفته اتفاقایی هستن که تو رمانا و داستانای دیگه هم دیده میشن
امیدوارم جسارت نکرده باشم و این نظر منه ولی با توجه به استعداد و قلم خوبت به نظرم خوبه که خیلی کتاب بخونی، میتونی پیشرفت بیشتری داشته باشی
مثلا کتاب از طرف آبری با عشق، کتاب بازی دروغ اینا هیجان دارن و به شدت جذابن ولی داستان هاشون هم منحصر بفردتره
باید یکم بیشتر روی داستانت تامل کنی، منظورم خود داستانه و نه نویسندگی، قلمت عالیه از نظر من
و خب در نهایت فکر میکنم هر چقدر تجربه بیشتری کسب کنی قطعا داستان هات هم پخته تر میشن، من کتاب خوندن رو برای کسب تجربه بیشتر انتخاب کردم

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,250
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
سلام نویسنده عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی
قلمت عالیه
شروع رمان فوق العاده بود و منو به شدت جذب کرد
استعداد خوبی توی حفظ هیجان داستان داری، مخاطب دلزده نمیشه و راحت رمانو میخونه
ولی به نظرم رمان خیلی جای اینو داره که خاص تر بشه، اتفاقایی که توش میفته اتفاقایی هستن که تو رمانا و داستانای دیگه هم دیده میشن
امیدوارم جسارت نکرده باشم و این نظر منه ولی با توجه به استعداد و قلم خوبت به نظرم خوبه که خیلی کتاب بخونی، میتونی پیشرفت بیشتری داشته باشی
مثلا کتاب از طرف آبری با عشق، کتاب بازی دروغ اینا هیجان دارن و به شدت جذابن ولی داستان هاشون هم منحصر بفردتره
باید یکم بیشتر روی داستانت تامل کنی، منظورم خود داستانه و نه نویسندگی، قلمت عالیه از نظر من
و خب در نهایت فکر میکنم هر چقدر تجربه بیشتری کسب کنی قطعا داستان هات هم پخته تر میشن، من کتاب خوندن رو برای کسب تجربه بیشتر انتخاب کردم
آره عزیزم کتاب خوندن خودش عالیه، این کتاب هایی که گفتی چه نوع کتابین کجا میتونم تهیه کنم؟
ممنون از نظر قشنگت🌹البته چون فعلا اوایل رمانه هنوز مونده تا اتفاقات هیجانی تر هم بیوفته، خوشحالم که باعث رضایتت شده❤️

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,130
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,679
آره عزیزم کتاب خوندن خودش عالیه، این کتاب هایی که گفتی چه نوع کتابین کجا میتونم تهیه کنم؟
ممنون از نظر قشنگت🌹البته چون فعلا اوایل رمانه هنوز مونده تا اتفاقات هیجانی تر هم بیوفته، خوشحالم که باعث رضایتت شده❤️
من که حتما تا اخر دنبالش میکنم و به شدت مشتاقم الان مشتاق تر هم شدم😍
اینا رمان هستن برای من خیلی تاثیر گذار بودن جهت مثال گفتم مخصوصا بازی دروغ چون جنایی هم تقریبا هستش میتونی از فروشگاه های اینترنتی بگی
یا نسخه الکترونیکی رو از فیدیبو، طاقچه یا کتابراه بخری که قیمت مناسب تره

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,250
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
من که حتما تا اخر دنبالش میکنم و به شدت مشتاقم الان مشتاق تر هم شدم😍
اینا رمان هستن برای من خیلی تاثیر گذار بودن جهت مثال گفتم مخصوصا بازی دروغ چون جنایی هم تقریبا هستش میتونی از فروشگاه های اینترنتی بگی
یا نسخه الکترونیکی رو از فیدیبو، طاقچه یا کتابراه بخری که قیمت مناسب تره
آها مرسی از پیشنهادت عزیز دلم

الهه کریمی

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-18
لایک‌ها
5,628
امتیازها
93
کیف پول من
6,794
به عنوان داستان اولت میتونم بگم شاهکار کردی فاطمه جون ، خود من اولین رمانم اصلا قابلیت اینکه بذارم اینجا رو نداره چون موضوع جدیدی برای ارائه وجود نداره اما شما اولین داستانتون هم عالی بود و چقدر رمانهای بعد از این محشر میشه مطمئنم😎

Fatemeh.fattahi

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-09
لایک‌ها
3,250
امتیازها
73
کیف پول من
39,425
به عنوان داستان اولت میتونم بگم شاهکار کردی فاطمه جون ، خود من اولین رمانم اصلا قابلیت اینکه بذارم اینجا رو نداره چون موضوع جدیدی برای ارائه وجود نداره اما شما اولین داستانتون هم عالی بود و چقدر رمانهای بعد از این محشر میشه مطمئنم😎
ممنون از نظر قشنگ و نگاه گرمت به رمانم🌹👌🏻😘 داستان ها و ایده های شماهم خیلی عالیه من که ل*ذت میبرم🎀

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا