• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بهمن عسگری

• نویسنده موضوع Hlda
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 156
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Hlda

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-19
لایک‌ها
9
امتیازها
3
کیف پول من
165

Hlda

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-19
لایک‌ها
9
امتیازها
3
کیف پول من
165
سگری در مسابقات قهرمانی جهان مادرید در سال ۲۰۱۸ به مدال طلا رسید.

از افتخارات وی می‌توان به کسب ۳ مدال طلا در مسابقات جهانی کاراته اشاره کرد.

کسب مدال طلا

در رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا،‌ بهمن عسگری ملی‌پوش وزن ۷۵- کیلوگرم ایران با پیروزی ۵ بر صفر مقابل “رائف عادل” از عربستان در مبارزه فینال، به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت تا دومین مدال طلای کاراته ایران را کسب کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Hlda

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-19
لایک‌ها
9
امتیازها
3
کیف پول من
165
او در مبارزه نیمه‌نهایی پس از تساوی در وقت معمول مبارزه مقابل “هسو ویچون” حریف چین‌تایپه‌ای، در هانتی با رای تمامی داوران پیروز تاتامی معرفی شد. سومین نماینده کاراته مردان ایران پیش از این در مبارزه یک‌شانزدهم “عبدالباسط واحدی” از افغانستان، در مرحله یک‌هشتم “خان‌گاخو” از مغولستان و در یک‌چهارم نهایی “تیراوات پونگسای” از تایلند را شکست داده بود. این مدال بهمن عسگری دومین طلای تیم ملی کاراته و پانزدهمین طلای کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی بود.

Hlda

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-19
لایک‌ها
9
امتیازها
3
کیف پول من
165
بهمن عسگری بعد از کسب مدال طلای کاراته مردان بازی های آسیایی گفت:

با توجه به نقش طلا در ارتقا کشورها در رنکینگ مدال سطح رقابتها بالا و از حساسیت زیادی برخوردار است؛ بخصوص مسابقه فینالم برابر نماینده عربستان خیلی حساسیت زیادی داشت چرا که آنها در این سالها خیلی رشد کرده و به دنبال طلای این وزن بودند. وی تصریح کرد: خیلی برای کسب این مدال تلاش کردم و رنگ استراحت بخود ندیدم. این مدال را به مردم ایران تقدیم می کنم و از الان به فکر رقابتهای جهانی هستم. بهمن عسگری متولد ۱۲/۲۱/۱۹۹۱ در قزوین است و ۲۶ سال سن دارد با قد : ۱۷۹ و وزن ۷۸ کیلو گرم.

01353324.jpg

بالا