• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

افشاگری محمد دادکان از پشت پرده برکناری عزیزی‌خادم

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 539
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
چطور آنجا آبروی اسلام مطرح نیست که کار به این دخترها بدهی نروند آن طرف؟ برای آمدن دختران به استادیوم به دین شما فشار آمد؟ همه به خاطر این است که برای مردم هجمه‌ای درست کنند و یک سرگرمی بسازند. به راحتی با این حرکت چند روز است در داخل و خارج شده بحث اینکه زنان را راه نمی‌دهند استادیوم. اصلا این بحثی است که درست شود؟ همه چیز با برنامه است.

فکر می‌کنید ممکن است فدراسیون فوتبال به خاطر همین مساله تعلیق شود؟

فیفا به دنبال این هست که به ایران فشار بیاورد و قوانین خود را پیاده کند. ولی من فکر نمی‌کنم فیفا بیاید ایران را محروم کند. جریمه و تهدید می‌کند ولی تعلیق نه.

در خرداد ماه مجمع عمومی فدراسیون برگزار می‌شود. فکر می‌کنید آقای عزیزی‌خادم می‌ماند یا رفتنی است؟

برای ایشان شرایطی را فراهم آوردند که رفتنی است. مجمع هم بخواهد ایشان بماند، دم مجمع را هم می‌بینند که ایشان رای نیاورد. مجمع مگر چه کسانی هستند؟ همان کسی که به عزیزی خادم رای دادند. امروز فشار می‌آورند که دیگر به او رای ندهید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
شما نمی‌آیید؟ مردم شما را می‌خواهند.

شرایط برای آمدن ما مهیا نیست. این را برای اینکه خودت بدانی می‌گویم. در همین شهری که هستم کلی از مردم می‌آیند و از من می‌خواهند برگردم به فوتبال. می‌گویم رفتن من زوری که نیست. مرا نمی‌خواهند. من اگر دزد بودم فوتبالی‌ها صبح مرا می‌گذاشتند سر کار. اگر راست می‌گویند قبل و بعد از جام جهانی بازرسی کل کشور را بیاورند که به حساب‌ها رسیدگی کند. به قرآن اگر بکنند. دنبال این هستند پول را بخورند. مثل باقی جاها. مگر جاهای دیگر به کسی حساب کتاب پس دادند؟

اگر امروز رییس فدراسیون بودید با اسکوچیچ ادامه می‌دادید؟

به نظرم باید ادامه بدهیم. من تا به امروز راجع به آقای اسکوچیچ یک کلمه حرف منفی نزدم. الان هم ایشان باید بماند. به فوتبال ما خدمت کرده. در شرایطی آمد که کسی مسوولیت را قبول نمی‌کرد.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
نزدیک به حذف تیم ملی بودیم. باید تیم را تقویت کنیم و ایشان هم کارش را بکند. مثل بعضی‌ها نیستم که یک روز بگویم بردارید و یک روز بگویم بگذارید بماند. الان هم می‌گویم باید به ایشان احترام بگذاریم و اجازه بدهیم کارش را بکند. همان روزی که تیم رفت جام جهانی اولین نفری بودم که به وحید هاشمیان زنگ زدم و تبریک گفتم. گفتم به آقای اسکوچیچ هم تبریک بگو. سر هر برد هم به ایشان تبریک گفتم.

نظرتان در مورد قرعه ایران در جام‌جهانی چیست؟

به نظرم قرعه‌ای است که ایران می‌تواند روی آن محاسبه کند. بودن کنار انگلیس و آمریکا و برنده ولز و اسکاتلند و اوکراین به این شکل است که به همان اندازه که آنها شانس دارند ما هم شانس داریم. به جز انگلیس که شانس اول است، اگر آمریکا یا یکی از سه تیمی که در پلی آف هستند شانس دوم باشند، ایران هم به همان اندازه شانس دارد. یعنی ایران می‌تواند بگوید من به عنوان تیم دوم انتخاب می‌شوم.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
امروز خیلی‌ها می‌گویند تیم ملی باید از گروهش صعود کند. سال ۲۰۰۶ هم این حرف‌ها را می‌زدند و فشار زیادی مخصوصا از ناجیه سازمان تربیت بدنی به تیم ملی وارد شد که به آن اتفاقات و حذف شما انجامید. آیا این انتظار بالا به تیم کمک می‌کند؟

یک کار تحقیقاتی کنید. ببینید آنهایی که سال ۲۰۰۶ به ما فشار می‌آوردند که آقای برانکو را بردار بی سوادترین آدم‌ها بودند. ولی آلوده بودند. از مسوولین سازمان تربیت بدنی تا منتقدین. دنبال کلاه برای خودشان بودند نه ورزش کشور. شما الان از کسانی که منتقد واقعی هستند آمار بگیر. ببین چندتاشان صلاحیت دارند و می‌توانند راجع به این حرف بزنند. یک جوی می‌خواهند درست کنند برای سرگرمی. شما آگاه باشید مردم! اینها دلشان برای شما و ورزش نسوخته که این حرف‌ها را می‌زنند. برای دین این حرف را نمی‌زنند که زن‌ها نروند ورزشگاه. برای من و شماست که سرگرممان کنند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
به پیغمبر همین شکلی بنویس، ترکشش برای من. فقط هماهنگ هستند که چیزی را علم کنند سر مردم را گرم کنند. الان بحث تحریم حرف اول مردم و رسانه‌هاست یا بحث ورود زنان به استادیوم؟ همین سرگرمی است دیگر. آنها هم بنشینند آن پشت کارشان را بکنند. یکی نیست بگوید اگر تحریم‌ها بد بود چرا 20 سال رویش مقاومت کردید؟ الان رفتید می‌گویید بیایید صلح کنیم؟ اگر خوب بود چرا می‌خواهید بردارید؟ مطمئن باشید فردا پس فردا یک موج دیگر به راه می‌افتد مثل داستان ورود زنان به استادیوم. تمام چیزها می‌رود زیر پوشش این. مردم گول نخورند. خودشان با هماهنگی می‌گویند این هفته اجازه ندهیم دختران وارد شوند اسپری فلفل هم به صورتشان بپاشیم. بعد هم همه می‌آیند می‌گویند کی بود کی بود من نبودم. در این موج‌ها کارهایشان را می‌کنند. اگر ببینند مردم دوباره سوال کنند چه اتفاقی دارد می‌افتد چهار تا کالای اساسی را گران می‌کنند. می‌آیند بحث را می‌برند روی بنزین. به مردم آگاهی بدهید. شما هم از این تیترها نزنید. اینها همه سرگرمی است که زن‌ها را راه ندادند، تیم ملی باید صعود کند و... تیتر همه خبرگزاری‌ها این شد که زنان را راه ندادند. قبل از مسابقه مثل روز برایم روشن بود که راه نمی‌دهند. می‌دانستم دروغ است و می‌خواهند موج درست کنند.

بالا