• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

برگزیده دلنوشته اقیانوس توهم|آیناز کاربر تک‌رمان

• نویسنده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 745
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,206
علی‌رغم تمام تلخی و سیاهی اقیانوس توهم، دست و پا زدن‌ درون‌اش نخست برایم شیرین بود. گویا میان رویاهایی که سال‌ها در انتظار یافتن‌شان بودم، دست‌و‌پا می‌زدم، رویاهای تهی، رویاهایی که هرگز حقیقی نمی‌شدند. تمام شیرینی این رویاهای تهی به خاطر این بود که من چشمان‌ام را بسته بودم و کسی که چشمان‌اش بسته است هرگز وقایع را نمی‌بیند. انسان هوشیار می‌تواند از خود دربرابر دشواری و ظلمت‌ها محافظت کند؛ اما کسی که چشمان‌اش را از جهان بسته است نمی‌تواند رویا را از کابوس تشخیص دهد. توهم یک رویای پوچ و تهی است!
کد:
علی‌رغم تمام تلخی و سیاهی اقیانوس توهم، دست و پا زدن‌ درون‌اش نخست برایم شیرین بود. گویا میان رویاهایی که سال‌ها در انتظار یافتن‌شان بودم، دست‌و‌پا می‌زدم، رویاهای تهی، رویاهایی که هرگز حقیقی نمی‌شدند. تمام شیرینی این رویاهای تهی به خاطر این بود که من چشمان‌ام را بسته بودم و کسی که چشمان‌اش بسته است هرگز وقایع را نمی‌بیند. انسان هوشیار می‌تواند از خود دربرابر دشواری و ظلمت‌ها محافظت کند؛ اما کسی که چشمان‌اش را از جهان بسته است نمی‌تواند رویا را از کابوس تشخیص دهد. توهم یک رویای تهی است!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ساعت دار

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,206
توهم‌ها همیشه شیرین نیستند و بوی دروغ ندارند. گاهی اوقات توهم‌ها حقیقت تلخی هستند که کنون وجود ندارند؛ اما ردشان و یادشان، هنوز از بین نرفته است. غرق شدن در خاطرات تاریکی که مدت زیادی است که از بین رفته‌اند؛ اما رنگ‌پریدگی‌ها، هراس‌ها و دل‌شکستگی‌هایشان را هنوز باقی مانده است. اتفاقاتی که از یاد رفته‌اند؛ اما به دلیل ماندگاری در قلب هر روز و هر روز واقعی‌تر از پیش، تکرار می‌شوند؛ همانند یک کابوس بی‌انتها... .
کد:
توهم‌ها همیشه شیرین نیستند و بوی دروغ ندارند. گاهی اوقات توهم‌ها حقیقت تلخی هستند که کنون وجود ندارند؛ اما ردشان و یادشان، هنوز از بین نرفته است. غرق شدن در خاطرات تاریکی که مدت زیادی است که از بین رفته‌اند؛ اما رنگ‌پریدگی‌ها، هراس‌ها و دل‌شکستگی‌هایشان را هنوز باقی مانده است. اتفاقاتی که از یاد رفته‌اند؛ اما به دلیل ماندگاری در قلب هر روز و هر روز واقعی‌تر از پیش، تکرار می‌شوند؛ همانند یک کابوس بی‌انتها... .

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,206
توهم گاهی تنها یک پوچی توخالی است که از ل*ذت از زندگی جلوگیری می‌کند. مزه‌ای ندارد، نه تلخ است و نه شیرین، نه تند است و نه ترش، گویا چیزی فراتر از تلخی‌ها است‌. تلخی‌ها و شیرینی‌ها حد و مرز مشخصی برای شادی و اندوه دارند؛ اما هنگامی که پوچی و بی‌احساسی به میان می‌آید، نمی‌توان درباره‌ی احساسات پیش‌بینی‌ای کرد.
کد:
توهم گاهی تنها یک پوچی توخالی است که از ل*ذت از زندگی جلوگیری می‌کند. مزه‌ای ندارد، نه تلخ است و نه شیرین، نه تند است و نه ترش، گویا چیزی فراتر از تلخی‌ها است‌. تلخی‌ها و شیرینی‌ها حد و مرز مشخصی برای شادی و اندوه دارند؛ اما هنگامی که پوچی و بی‌احساسی به میان می‌آید، نمی‌توان درباره‌ی احساسات پیش‌بینی‌ای کرد.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,206
توهم همیشه منشا تاریکی ندارد. گاهی باید در اقیانوس توهم دست‌و‌پا بزنی تا عقل و منطق به کار بیاید. راه رسیدن به احساسات، یقیناً احساسات نیست و برای لمس آن‌ها نخست باید از عقل و منطق کمک گرفت. هنگامی که منطق نباشد عشق و احساسات هم وجود ندارد و نام احساسات غیرمنطقی، تنها دیوانگی است.
کد:
توهم همیشه منشا تاریکی ندارد. گاهی باید در اقیانوس توهم دست‌و‌پا بزنی تا عقل و منطق به کار بیاید. راه رسیدن به احساسات، یقیناً احساسات نیست و برای لمس آن‌ها نخست باید از عقل و منطق کمک گرفت. هنگامی که منطق نباشد عشق و احساسات هم وجود ندارد و نام احساسات غیرمنطقی، تنها دیوانگی است.

بالا