• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

وقوع حادثه وحشتناک در شمال

• نویسنده موضوع queen lovely
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 212
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

queen lovely

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-28
لایک‌ها
2,062
امتیازها
63
کیف پول من
0
امروز صبح یک دستگاه پژو 405 با دو سرنشین که وارد یکی از شهرهای شمالی شده بودن و ظاهرا مسافر بودند در خیابان خودروی خود راپارک میکنند و خودشان محل را ترک میکنند یکی از شاهدان که خود در صح*نه بوده اینچنین ماجرا را تعریف میکند .

به ماشین پارک شده مشکوک شده بودم که دو نفر به سمت خودرو میان و قیافه خیلی مشکوکی هم داشتن طوری وانمود میکردند که ماشینشان خ*را*ب شده و کاپوت را بالا زده بودند در همین حال یک موتور سیکلت کنار آنها توقف کرد پرسید که مشکلشان چیست آنها هم گفتند ماشینشان خ*را*ب شده است و روشن نمیشود موتورسوار گفت من خودم مکانیک هستم و میتوانم بررسی کنم آنها قبول کردند و مکانیک خودرو را برسی کرد و مشکل را رفع کرد و تقاضای مبلغ 100 هزار تومان پول میکند که با مخالفت صاحب خودرو رو برو میشود صاحب خودرو مبلغ 50 هزار تومان را پیشنهاد میکند و میگوید نه سیخ بسوزد نه کباب
اما باز هم مکانیک مخالفت میکند بحث بالا میگیرد و صاحب خودرو درب خودرو را باز میکند
و از زیر صندلی یک چاقو در میاورد و
نفر دوم هم به سمت صندوق عقب میرود و
یک خربزه برمیدارد و با چاقو قاچ میکند و با هم میخورند و با مبلغ 65 هزار تومان با هم توافق میکنند.
به من هم یک قاچ دادن خیلی خوشمزه بود
. بفرستید همه در جریان باشند

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا