• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

آبنمای خانگی ، طراوت و آرامش در دکوراسیون منزل

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 705
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
استفاده از آبنما در فضای زیر راه پله
امروزه طراحان ایده های متفاوت و جذابی برای استفاده از فضای زیر پله ارائه می دهند. فضایی با ارتفاع کم و تنها با اشغال بخشی از خانه می تواند به فضایی کاربردی تبدیل شود.

این بار می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم که از آن برای زیباتر کردن منزل استفاده کنید و آبنماهای خود را در آنجا قرار دهید. آبنماهاب پیش ساخته نیز می تواند گزینه مناسبی برای این فضا باشند.

chidaneh-29987-contemporary-bathroom-1.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
طراحی آبنما در فضای سرویس بهداشتی
آبنماهای مدرن به زیبایی و راحتی می توانند با فضای روشویی در دکوراسیون سرویس بهداشتی ترکیب شوند. نمونه زیبایی از این ترکیب را می توانید در تصویر بالا ببینید.

chidaneh-29987-contemporary-bathroom.jpg

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
آوردن آبنمای فضای بیرونی به داخل منزل
با وجود دریچه ای در دیوار شما به راحتی می توانید آبنما و حوضی مشترک برای فضای داخلی و بیرونی منزل خود داشته باشید. امکان داشتن چنین فضایی به طراحی پلان و همنشینی فضاها در آن وابسته خواهد بود. با این ایده طراحی اجرای فضای بیرونی بر روی طراحی فضای داخلی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
طراحی آبنما در فضاهای اداری
طراحی آبنما تنها مختص فضاهای مسکونی و دکوراسیون منزل نیست. شما در طول روز ساعات بسیار زیادی را در محل کار خود به سر می برید و تحت فشار کار قرار می گیرید. یکی از راه های ایجاد آرامش در فضاهای اداری آوردن آبنما، حضور آب و قرارگیری شان در کنار گیاهان است.

chidaneh-29987-d99e3a4bfcc1d1969fc38f8ab2aba505.jpg

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
استفاده از آبنما در طراحی لابی ساختمان های بزرگ
لابی ساختمان‌های بزرگ اولین فضای ایست که ساکنان و مراجعه کنندگان در بدو ورود در آن قرار می گیرند. این لابی ها معمولا وسعت و مساحت بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند. بنابراین بستر مناسبی را فراهم می کنند تا آبنما های زیبایی را در خود جای دهند.

اگر علاقمند هستید تا طراوت و حس آرامش جریان آب را به درون خانه خود بیاورید و به دنبال آبنماهای زیبا و متفاوتمی گردید، فعالان در این حوزه در قسمت آبنما از بخش اهالی فن چیدانه می توانند به شما کمک کنند. با مشاهده پروفایل اهالی فن هرکدام از آنها به نمونه کارها و اطلاعات تماسشان دسترسی خواهید داشت.

بالا