• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی تفاوت دوست داشتن و عشق ورزیدن چیست ؟

• نویسنده موضوع Nazanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 214
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
عشق دوستانه:
عشقی است مبتنی بر دوستی. این عشق به ندرت بر اساس کتاب های رمان عاشقانه است و با این وجود نوعی عشق پایدار است . عشق دوستانه به تدریج با گذر زمان رشد می کند . بر خلاف عشق شهوانی که به یک باره و فوری صورت میگیرد و بر خلاف عشق لادوس که در مدت زمان کمی اتفاق می افتد . عشق دوستانه به وسیله ی ترکیبی از نگرش ها ، ارزش ها و رشد تدریجی صمیمیت و اعتماد با توجه به توانایی دوست گزینی بهتر صورت می گیرد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Nazanin

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
عشق عملی: به صورت تمرینی و عمل گرایانه است. این نوع عشق ماهیت روشنی دارد، یعنی زوجین آنچه برای خودشان خوشایند است و همچنین خصوصیاتی که در جستجوی آن هستند را بر میگزینند. سبک عشقی عملی در جستجوی ایجاد رضایت و سازگاری بین زوجین است. این نوع سبک در جستجوی مشابهت ویژگی های مشترک خاص بین دو زوج است و از مسائل عاطفی و هیجانی شدید اجتناب می کند.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
عشق مانیایی و شیدایی: شاید بالاتری تجربه از تجارب ل*ذت جویی باشد. یک عشق مانیایی خاص ، اشتیاق به عشقی دارد که دردناک باشد. هیچ نوع تیپ خاصی برای او ارجعیت ندارد . علاوه بر این یک عشق مانیایی در اولین ملاقات خود به طور خیلی منفی با طرف مقابل برخورد می کند و موجب آزار و اذیت او می شود. بی خوابی، تهدید به خودکشی و باشدت و عصبانیت با تلفن صحبت کردن همه نشانه هایی از یک همسر مانیایی است.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
عشق نوع دوستی: نادرترین نوع از انواع سبک عشقی است که از نوعی احساس خودفداکارانه برای آسایش و رفاه دیگران ، از سنن مذهبی نشات گرفته است. شاید بتوان این نوع عشق را عشق اهدایی نیز نامید. در این نوع عشق ، عاشق هیچ گونه توجهی به خود ندارد و تمامی عشق خود را به همسرش معطوف می دارد.

بالا