• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی نشانه‌های هوش عاطفی بالا

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 228
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
فردی به نام تراویس بردبری اطلاعات را با استفاده از آزمایش هوش هیجانی بر روی میلیون ها نفر در تجربیات تجزیه و تحلیل کرده است و در صورت رفتارهایی که شما را مجبور می کند تا نشان دهد هوش هیجانی (EQ) بالا است. او این رفتار را دارد که در مقاله ای که از (پالس LinkedIn) استفاده می شود ، با ما به اشتراک گذاشته شده است.

در درصد۰ مورد مواقع افراد با آی کیوی (IQ) متوسط از افراد با بالاترین سطح آی کیو بهتر عمل می کند. پارادوکس فوق العاده ، این فرض را که آیکیو پایه و اساس موفقیت است ، زیر سوال سوبرد استفاده می کند و باعث می شود مفهومی به نام هوش هیجانی یا عاطفی (EQ) استفاده شود.

نتیجه قرن ها تحقیق نشان می دهد هوش عاطفی ، عامل اصلی تفاوت در موفقیت از سایرین وجود دارد. این ارتباط آن قدر قدرتمند است که استفاده از دانشمندان باعث شده است که در صورت موفقیت آمیز بودن هوش عاطفی بالایی بتوانم 90 را تجربه کنم. هوش عاطفی در درون هر یک از چیزهای لمسناپذیری است ، اما خودش را در نوع رفتار ، نحوه مدیریت مشکلات اجتماعی و تصمیم گیری شخصی برای نتایج مثبت نشان می دهد.

جدا از ویژگی ایکیو ، ماهیت لمس غیرقابل تحمل است زیرا باعث می شود که شما بتوانید به راحتی تشخیص دهید که هوش هیجانی شما چقدر است و اگر پایین است ، اگر به طور طبیعی افزایش یابد؟

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
نتیجه قرن ها تحقیق نشان می دهد هوش عاطفی ، عامل اصلی تفاوت در موفقیت از سایرین وجود دارد. این ارتباط آن قدر قدرتمند است که استفاده از دانشمندان باعث شده است که در صورت موفقیت آمیز بودن هوش عاطفی بالایی بتوانم 90 را تجربه کنم. هوش عاطفی در درون هر یک از چیزهای لمسناپذیری است ، اما خودش را در نوع رفتار ، نحوه مدیریت مشکلات اجتماعی و تصمیم گیری شخصی برای نتایج مثبت نشان می دهد.

جدا از ویژگی ایکیو ، ماهیت لمس غیرقابل تحمل است زیرا باعث می شود که شما بتوانید به راحتی تشخیص دهید که هوش هیجانی شما چقدر است و اگر پایین است ، اگر به طور طبیعی افزایش یابد؟

برای رفع این مشکل اگر هر بار خواستید ، آزمایش معتبر علمی می کنید یا این که این مقاله را بخوانید تا آخرین بخوانید و مشخصات آن را بردارید با خودتان مقایسه کنید. این خصوصیات که در واقع نشان می دهد افراد با هوش عاطفی بالا هستند ، از نتایج آزمایش ایکیو در رویای بیشتر از یک میلیون نفر به دست آمده است. پس اگر این ویژگی ها دارید ، حتماً از ایکیوی بالایی استفاده کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۱ به خوبی احساس می کنید خود را با کلمات توصیف کنید

همه افراد احساسات مختلف را تجربه می کنند ، اما فقط کمی از آن قادر هستند که این احساسات را به درستی تشخیص دهند. تحقیقات نشان داد که تنها 36 مورد مردم را در این دسته قرار می دهد که مشکل ساز است ، زیرا احساس نامشخص می شود اگر اشتباه شود و به نوبه خود انتخاب کند غیرمنطقی و اعمال غیر سود در بار ایجاد است.

افراد با هوش عاطفی بالا ، بر احساسات شما چیراند ، چون آن ها را درک می کند و برای بیان از دامنه وسیعی از لغات استفاده می کنید. بعنوان مثال از این که احساسات خود را به سادگی با کلمه "بد" ابراز می کند ، افراد با هوش هیجانی بالا می روند و با دقت می گویند آیا "زودرنجی" ، "بیهودگی" ، "آزردگی" و "نگرانی" دارند احساس می کنید. هر چه کلمه ای را انتخاب کنید که دقیقاً انتخاب شود ، مشاهده کنید بر روی احساسات خود ، دلایل ایجاد می کند و این که چه کاری باید انجام دهید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۲. در مورد مردم کنجکاوید

فرقی در درون خود ندارد یا برونگرا ، افراد با هوش عاطفی بالا در مورد همه آدمهای مقاومت در برابر آنها کنجکاوند. این محصول کنجکاوی همدلی است که یکی از مراقبت های قابل توجه برای داشتن ایکیوی بالاست. هر چه بیشتر به آدمها و اتفاقاتی که برایشان رخ داده است ، کنجکاوی در مورد آنها به خرج ساخته شده است.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۳. پذیرش تغییر

افراد با هوش عاطفی زیاد ، انعطاف‌پذیرند و دائماً خودشان را با شرایط وفق ساختند. آنرا ترساندن از تغییر ، مانع پیشرفت و تهدید بزرگی بر سر راه شادی و موفقیت است. آن تغییر می کند که در گوش او کم می شود ، جست وجو می کند و برای کارهایی که باید انجام دهد اگر آن را رخ دهد ، نقشه را می کشد.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۴. نقاط ضعف و قوت خود را مطرح کنید

افراد با هوش عاطفی بالا نه تنها احساسات خود را درک می کنند ، بلکه به خوبی باعث می شود در چه چیز خوب و چه چیز بدند. هم کچین چه کسانی را به عنوان موفقیت تشویق می کند و چه افرادی و چه شرایطی دارند که آنها را برای موفقیت در بازپرداخت موفقیت می برد. داشتن ایکیوی بالا یعنی نقاط قوت خود را بشناسید و استفاده کنید چطور بر روی آنهایی که تکیه می کنید و این که اگر به طور معمول اگر شما در صورت ضعف شما جلو بروید ، از سایر نقاط استفاده نمی کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۵- آدم‌شناس خوبی هستی

بیشتر هوش عاطفی به آگاهی اجتماعی ختم باعث می شود که به دلیل داشتن توانایی شناختی در افراد ، دانستن این که چه چیزی را دوست می دارد و می فهمد که در چه شرایطی به سرمبربرند. با گذر زمان ، این توانایی شما را به آدماشناسی بینظیر تبدیل می کند. افراد دیگر برایتان مرموز نیستند. قصد و منظور آنها را تجربه می کند و انگیزشان را درک می کند. (حتی آنهایی که با دروغ پوشیده شده اند.)

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۶ به راحتی دلخور نمی شودشوید

اگر شخصیت خود را کاملاً داشته باشید ، به راحتی گفته اید یا اگر عصبانیت دیگری نداشته باشید. افراد با هوش عاطفی بالا ، روشنفکرند و اعتماد به نفس دارند که باعث می شوند پو*ست راحت شود. حتی ممکن است به خودتان بخندید یا اجازه دهید دیگران در مورد جک بگویید ، زیرا از لحاظ ذاتی لازم است بین شوخی و خفیف مرز بکشید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
7. ایجاددانید چطور نه بگویید (هم به خودتان ، هم به بقیه)

هوش عاطفی یعنی دانستن این که چطور خودتان را کنترل کنید. حس رضایت را به تاخیر بیاندازید و از تصمیم ناگهانی دوری کنید. تحقیقی که در دانشگاه سن فرانسیسکوی کالیفرنیا صورت گرفت ، نشان داد که هر چقدر گفتنی نیست بلکه سخت تر است ، بیشتر احتمال دارد که اضطراب کند ، افسردگی روانی و حتی افسردگی شود. در واقع نه گفتن یکی از چالش های بزرگ خودتونکرلی در شدت از مردم است. «نه» کلمه قدرتمندی است که از کار بردنش برترسید. افراد با هوش عاطفی زیاد ، در زمان نه گفتن ، از عباراتی مثل «فکر نمی کنی شکستم» یا «مطمئن نیستم» نمی توان استفاده کرد. نه گفتن به تعهدی جدید ، تعهدات قبلی تان را محترم قرار داده و به شما این امکان را داده است که با موفقیت آن ها را به انجام برسانید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,211
امتیازها
0
کیف پول من
813
۸. اشتباهاتتان را فراموش کرده اید

افراد با هوش هیجانی بالا می روند که اشتباه کرده اند ، اما آن ها را فراموش نمی کنند. با نگهداری از اشتباهات در فاصله امن و با شرایط فعلی قابل قبول ، آماده استفاده از سایر موارد برای داشتن آینده موفقیت آمیز است. قدم زدن بر روی طناب میان گیر در گذشته و یادآوری آن به خودآگاهی کاملی نیاز دارد. تمرکز زیاد روی اشتباه باعث می شود که مضطرب شوید و احساس پشیمانی کنید. از طرف دیگر فراموش کردن کامل آن باعث می شود دوباره تکرار کنید. کلید تعادل بین این دو به شما امکان تبدیل شدن به مرحله شکست از مرحله بستگی را دارد. در هر زمان شکست خوردید ، این قضیه به شما شوق و انگیزه می دهد که لازم است برای ادامه راه داشته باشید.

بالا