• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

روانشناسی ۲۴ ایده جذاب و سالم برای وقت گذراندن با خانواده.

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 347
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
آشپزی کنید

پخت و پز یک سرگرمی فوق العاده و بسیار ارزشمند است، به عنوان یک فعالیت خانوادگی، این یک تمرین شخصیتی، سرگرم کننده و با مهارت است.برخی دستور العمل های جدید را امتحان کنید و مانند یک تیم با هم کاری کنید - پخت خود را تکمیل کرده و سپس یک دستور العمل جدید را امتحان کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
دورهمی بگیرید

با داشتن یک دورهمی ، یک سرگرمی عالی را ایجاد خواهید کرد – این گونه شما شانس بزرگی برای گپ زدن یا ل*ذت بردن به عنوان یک خانواده را دارید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
به پیاده روی بروید
این می تواند گردشی در اطراف محل و یا سفر به حومه شهر باشد.در هر صورت راه رفتن فواید سلامتی زیادی دارد - کاهش وزن، سیستم عروقی و ریه بهتر (که قلب و ریه)، اهداف متفکرانه، شما می توانید برخی از مناظر را ببینید؛ و در تمامی مدت فرصت ایده آل برای صحبت کردن با اعضای خانواده خود دارید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
یک گزینه جدید انتخاب کنید

برنامه تعطیلات آخر هفته خود را با سفر به جایی جدید حفظ کنید. این می تواند وسوسه انگیز باشد که مدام به جایی بروید که در آن ویلا داشته باشید و یا از آنجا آشنایی کامل را داشته باشین، اما خوب است که به مکان های جدید بروید و با همه ی آنها آشنا شوید اما حرکت بعدی تان در خارج از کشور با یک مقصد جدید می تواند روتین شما را احیا کند و خانواده تان را با محیط هیجان انگیز جدیدی برای اکتشاف فراهم کند.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
به دیدن پدر و مادر بزرگ بروید

برای گذراندن تعطیلات آخر هفته تنبل هستید؟ به دیدن پدر و مادر بزرگ خود بروید، این فرصتی است برای بچه های شما که درباره زندگی و میراث خود یاد بگیرند.مطمئناً این یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید با خانواده انجام دهید - شانسی برای پیوند با نسل های متعدد!

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
مهمانی ساده برگزار کنید

دوستانتان را برای مهمانی شام دور هم جمع کنید. اجتماعی شدن راهی خوب برای کودک تان است تا دوستان جدیدی پیدا کنند، که می تواند منجر به فرصت های جدید اجتماعی در آینده شود.در حالی که دیدن کودکان تان عالی است، می توانید در زندگی شخصی در حال توسعه نیز نقش فعالی داشته باشید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
کارهای هنری انجام دهید

جنبه خلاق خانواده خود را بالا بیاورید، یک کاغذ سفید ساده و چند مداد رنگی بخرید و یکدیگر را به چالش بکشید تا چیز دیدنی ایجاد کنید.شما می توانید بازخورد، پشتیبانی، نکات را در یک وبلاگ برای مستند کردن تلاش های خود برای ارتباط با جهان گسترده تر فراهم کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
به دیگران آموزش دهید

مهارت های شما برای چه خوب است؟ می توانید حرف بزنید؟ آیا شما یک بازی کن کینکت باهوش هستید و به دنبال آن هستید که مهارت های خود را به نمایش بگذارید؟

خوب, این چیزی نیست که شما را برای جلب توجه خانواده تان نگه دارید. داشتن یک شور و اشتیاق مشترک راهی خوب برای سپری کردن کمی خوش گذرانی، کیفیت و زمان تولیدی است.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
یک چیز جدید را با هم یاد بگیرید

البته، شما هم چنین می توانید یک مهارت جدید را به طور کامل یاد بگیرید. به آینده فکر کنید، ممکن است بخواهید اصول کدگذاری وب را یاد بگیرید. یا می توانید شروع به وبلاگ نویسی در یک پلت فرم مانند وردپرس کنید، عکس بگیرید، یا یک ورزش جدید را با هم یاد بگیرید.

همچنین سایت هایی مانند سایت نمناک وجود دارند که در آن ها می توانید انواع زیادی از موضوعات را با سرعت خود یاد بگیرید و در عین حال برای پیوند خانوادگی عالی است، می توانید کودکان خود را با برخی مهارت های لازم آشنا کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,934
امتیازها
0
کیف پول من
590
به اردوی خانوادگی بروید

کودکان بیشتر به ابزار خود عادت کرده اند و ممکن است نیاز به متقاعد کردن داشته باشند، اما سفر کمپینگ ضروری است. برای هر خانواده - سفری به بیابان برای برپایی اردو، آشپزی در اطراف آتش، و ل*ذت بردن از مناظر روستایی بسیار هیجان انگیز خواهد بود. استراحت، سرگرمی و شانس بزرگی برای کودکان تان است که برای مدتی از زندگی عادی دور شوند.

اگر چادر زدن خیلی ابتدایی به نظر می رسد، درجه بالاترش را امتحان کنید. این می تواند اردو زدن پر زرق و برق باشد. شما می توانید همه وسایل رفاه را در اطراف خود داشته باشید، اما در عین حال از هوای آزاد بسیار ل*ذت ببرید

بالا