• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان های دیدنی بلیز

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 575
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهر بلیز

شهر بلیز

امروز، این بزرگترین شهر و مرکز تجاری بلیز است؛ که یک بندر شلوغ و دروازه اصلی کشور محسوب می شود. در سال ۱۹۲۳، پل نوسان بللی ساخته شد که از جنوب تا شمال شهر ادامه دارد و تنها پل اداره شده به صورت دستی در جهان است که از نوع خود اول است. با فاصله ای کوتاه از شهر، بازدیدکنندگان می توانند سایت باستانشناسی آلتون و باغ وحش بلیز را بررسی کنند. این مکان بهترین محل برای مشاهده بسیاری از موجودات بومی کشور در محدوده طبیعی است که شامل جگوار، تاپیر، توکان و میمون ها می باشند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سایت علمی باستان شناسی آلتون

سایت علمی تخیلی آلتون

Altun Ha یکی از معابد معروف بلیز است و از شهر بلیز به راحتی قابل دسترسی است. بازدید کنندگان می توانند از ۱۳ معبد و دو میدان اصلی در این منطقه بازدید کنند. ساختمان پرستشگاه و معبد که از اوایل قرن هفدهم ساخته شده است بزرگترین معبد و مهمترین ساختار در این منطقه است. بازدید کنندگان می توانند به بالای این معبد بروند تا از زیبایی های ۳۶۰ درجه ای منطقه ل*ذت ببرند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کاراکول حفاظت از بنای یادبود

رزرواسیون یادبود طبیعی کاراکول

در Vaca فلات ۱۵۰ متر بالاتر از سطح دریا، کاراکول بزرگترین منطقه باستان شناسی در بلیز است. خرابه های این شهر در اعماق Chiquibul National Park در ن*زد*یک*ی مرز گینه قرار دارند. جالب است که بدانید کاراکول قبلا بزرگتر از شهر بلیز بود و جمعیتی دوبرابر بلیز داشت. جنگجویان کاراکول برای پیروزی های نظامی خود شناخته شدند و شهرهای قدرتمند تیکال و نارنجو را شکست دادند. امروزه بازدیدکنندگان می توانند سنگ حک شده ای را مشاهده کنند که این پیروزی ها را به تصویر می کشد.

بالا