• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

پزشکی و سلامت علائمی روی پو*ست که شما را از بیماری جذام باخبر می کنند

• نویسنده موضوع MahSana♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 402
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
لپروماتوس:

شکل کمی شدیدتر بیماری باعث جوش های پوستی, بی حسی و ضعف ماهیچه ها می شود. بینی, کلیه ها و اندام های تناسلی مرد نیز ممکن است تحت تاثیر قرار گیرند.

بوردرلاین:

افراد مبتلا به این نوع جذام تمام مشخصات دو نوع بالا را دارند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : MahSana♡

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
جذام چگونه تشخیص داده می شود؟
اگر پو*ست مشکوک دارید، پزشک شما نمونه کوچکی از پو*ست غیر عادی را برمی دارد و آن را به آزمایشگاه می فرستد که مورد معاینه قرار گیرد. این یک نمونه برداری از پو*ست است. تست لکه های پو*ست نیز ممکن است انجام شود.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
جذام چطور درمان می شود؟
جذام را می توان درمان کرد، در دو دهه گذشته، 16 میلیون نفر مبتلا به جذام معالجه شدند. سازمان بهداشت جهانی درمان رایگان برای همه افراد مبتلا به جذام را فراهم کرده.درمان به نوع جذام بستگی دارد.آنتی بیوتیک ها اصولا برای درمان عفونت استفاده می شوند.

درمان طولانی مدت با دو یا چند آنتی بیوتیک تجویز می شود که معمولاً از شش ماه تا یک سال مصرف می شود. افراد مبتلا به جذام شدید ممکن است نیاز به استفاده بیشتری از آنتی بیوتیک داشته باشند. آنتی بیوتیک ها نمی توانند آسیب های عصبی را درمان کنند.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
داروهای ضد التهاب برای کنترل درد عصبی و آسیب مربوط به جذام به کار می روند. ممکن است شامل استروئید مثل پردنیسون باشد.ممکن است یه بیماران مبتلا به جذام تالیدومید نیز داده شوند، این یک داروی قوی که سیستم ایمنی ب*دن را قوی می کند. به درمان گره های پو*ست کمک می کند. تالیدومید مشهور است که نقص های مادرزادی و شدید تولد را ایجاد می کند و هرگز نباید توسط زنانی که باردار مصرف شود.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
این بیماری معمولاً 3 تا 5 سال طول می کشد تا نشانه ها پس از تماس با باکتری های مسبب جذام را نشان دهد. برخی از مردم این نشانه ها را تا 20 سال نشان نمی دهند. زمان بین تماس با باکتری ها و ظهور علایم، دوره کمون نامیده می شود.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
دوره کمون طولانی مدت برای دکترها دشوار است تا مشخص کنند چه موقع و کجا یک فرد مبتلا به جذام مبتلا شده. آسیب عصبی می تواند منجر به از دست دادن حس شود. فرد مبتلا به آسیب عصبی مربوط به جذام ممکن است احساس درد نکند وقتی که دست ها یا پاهایش بریده می شود، می سوزد و یا کلا آسیب می بیند.

بالا