• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی فیجی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 460
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره للوویا فیجی
اینجا یک جزیره کوچک مرجانی است که ساحل آن شنی است و از جاذبه های فیجی به حساب می آید. درختان نخل زیادی در آن وجود دارد شده و مکانی ایده‌آل برای ثبت بهترین خاطره ها از یک سفر جزیره ای است، جزیره ای که سفر به آن مثل سفر به جزیره گمشده و ناشناخته است و مثل این می ماند که شما در آن جزیره پر از سکوت، تنها در آرامش در حال استراحت و تفریح هستید.

با 8 جاذبه دیدنی در جمهوری جزایر فیجی آشنا شوید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
رودخانه‌ سیگاتوکا فیجی
رودخانه‌ای زیبا که طول آن ۱۲۰ کیلومتر است و این رودخانه در این جزیره ی زیبا در جریان است. وجود بیش از ۵۰ روستا در سر راه این رودخانه یکی از جاذبه های دیدنی فیجی است. از رودخانه ی سیگاتوکا برای آبیاری محصولات استفاده می‌شود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جنگل های فیجی
جزیره فیجی جنگل های زیبای زیادی دارد که مثل این جنگل ها تقریبا در هیج جای دیگر دیده نمی شود. عبور از این جنگل ها و قدم زدن در دل این جنگل های زیبا ل*ذت بخش ترین خاطره ها را برای هر گردشگری رقم می زند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آبشارهای فیجی
از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های فیجی که واقعا دیدنی و خیال انگیز است آبشارهای این جزیره است. طول این آبشارها به ارتفاع ۱۸ متر و حتی بیشتر می رسد. ما توصیه می کنیم حتما از نزدیک با آهنگ شنیدنی و منظره زیبای این آبشارها برای خودتان خاطره ای به یاد ماندنی بسازید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سواحل فیجی
یکی دیگر از زیبایی های طبیعی و جاذبه های فیجی مناطق ساحلی این جزیره است که هر گردشگری را به خود جذب می کند و شیفته زیبایی های جادویی آن می شود. سواحل فیجی مناسب برای فعالیت ها و ورزش های سرگرم کننده و دلنشین آبی و زیر آبی است. شنا و غواصی از فعالیت هایی است که می توان در این جزیره و ساحل زیبای آن انجام داد و به جز زیبایی های خارج از آب جزیره فیجی در داخل آب هم دنیایی از زیبایی و شکوه می توان دید.

زیبایی هایی مثل صخره های مرجانی، جانورانی مثل ستاره دریایی، کوسه، اختاپوس و انواع گونه های ماهی را که همیشه در کارتون های تلویزیونی کودکان می دیدید حالا در دنیای واقعی آن ها را می توانید ببینید و از نزدیک و به طور طبیعی آن زیبایی ها را لمس کنید.

بالا