• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی فیجی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 466
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کشور فیجی یا جمهوری جزایر فیجی در اقیانوس آرام جنوبی قرار دارد. این جزیره زیبا در منطقه ملانزی واقع شده و بزرگ‌ ترین شهر آن، سووا است که پایتخت فیجی است. جمهوری فیجی کشوری متشکل از ۸۰۰ جزیره است و اغلب جزایر آن مرجانی و آتشفشانی است. این کشور در شرق استرالیا قرار دارد و از شرق با تونگا، از غرب با وانواتو و از شمال با تووالو کمترین فاصله را دارد. دو جزیره بزرگ و اصلی آن با نام‌های «ویتی لوو» و «وانوا لوو» ۸۷ درصد از جمعیت این کشور را در خود جای داده‌اند.

با 8 جاذبه دیدنی در جمهوری جزایر فیجی آشنا شوید

می‌گویند اولین اسکان‌ها در این جزایر به یک هزار سال پیش از میلاد برمی‌گردد. در قرن ۱۷ میلادی اروپایی‌ها برای نخستین بار پا به آن گذاشتند. در قرن نوزدهم این جزایر مستعمره انگلیس شدند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جمعیت این کشور حدود ۹۳۲ هزار نفر با میانگین سنی ۲۵ سال است. امید به زندگی برای زنان ۷۳ و برای مردان ۶۸ سال است. ۵۳ درصد از مردم این کشور مسیحی، ۳۴ درصد هندو و هفت درصد مسلمان هستند. زبان‌های رسمی فیجی را، انگلیسی، فیجیایی و هندی تشکیل می‌دهند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
واحد پول فیجی، دلار با واحد جزء (سنت) نام دارد. 1FJD = 0.48 US Dollar (در می ۲۰۱۸) صادرات فیجی را، شکر، طلا، نارگیل و زنجبیل دربر می‌گیرد. فیجی از اعضای کشورهای مشترک‌المنافع به‌شمار می‌رود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
فیجی دارای آب و هوای استوایی با دو فصل اصلی گرم و مرطوب از ماه نوامبر تا آوریل و فصل خنک و خشک، از ما مه تا اکتبر است و در تمام طول سال، بادهایی بر فراز فیجی می‌وزد که باعث تعدیل هوا می‌شود و میانگین دمای هوا از ۲۲ درجه سانتی‌گراد در ماه‌های خنک سال تا ۲۶ درجه در ماه‌های گرم، در نوسان است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره فیجی دارای جنگل‌های انبوه فراوان، ذخایر و منابع زیرزمینی، تنوع آبزیان و ماهی ها است و از نظر اقتصادی عنوان یکی از پیشرفته‌ ترین اقتصادهای حوزه اقیانوسیه را به نام کرده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

قدمت این جزیره از سفال‌هایی که از این منطقه و از شهرهای فیجی بدست آمده بیانگر این مطلب است که از ۱۰۰۰ تا ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد انسان هایی در این جزیره سکونت داشته اند. بعضی از محققان بر این باورند که ساکنان فیجی از جنوب شرق آسیا و از راه اندونزی به این جزیره وارد شده اند و قبل از رسیدن اروپایی ها، آرام آرام یک جامعه توسعه یافته را در این جزیره بوجود آوردند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ميراث ملی بوما در جزیره تاویونی
پارک ملی «بوما»، یکی از زیباترین مناظری است که در فیجی خواهید دید و در حقیقت میراث زنده جزیره تاویونی به شمار می‌آید. جایی که در آن آبشارهای صخره‌ای به ارتفاع 60 فوت (18 متر) وجود دارد و به جزیره بوستانی شهرت دارد. این پارک در سال 1990 ساخته شد که شامل 150 کیلومترمربع، جنگل بارانی است. می‌توانید در این جنگل‌ها، گیاهان کمیاب را ببینید و از تماشای تنوع بی‌نظیری از پرندگان ل*ذت ببرید. با گذر از جنگل‌های ساحلی و مسیرهای پیاده‌روی زیبا، به مرز پایانی سه آبشار تماشایی و شکوهمند که به آبشارهای تاو رو (Tavoro) شهرت یافته‌اند، می‌رسید. در اینجا چندین استخر شنای طبیعی به چشم می‌خورد که در فصل تابستان شنا کردن در آن بسیار دل‌چسب است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بوستان دیو خفته فیجی
یکی از جاهای هیجان انگیز و هرموز جزایر فیجی بوستان دیو خفته است. در دامنه کوه نوسوری این باغ توریستی فوق العاده زیبا و مهیج قرار دارد که یکی از مجموعه های با شکوه و ل*ذت بخش در جزیره است. وجود بیش از ۲۰۰۰ نوع گل ارکیده در باغ گلی به وسعت ۲۰ هکتار مکانی رویایی و خاطره انگیز برای گردشگران است. در بوستان دیو خفته که مثل یک بهشت زیبا است می توانید زیباترین خاطره ها را برای خود رقم بزنید و جالب ترین و هیجان انگیز ترین عکس ها را بگیرید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهر لووکا فیجی
این شهر یکی از جاذبه های فیجی است که در حقیقت میراث زنده این کشور به حساب می آید و برای فیجی مثل یک قطب گردشگری است که همه ساله انبوه گردشگران به شهر لووکا می آیند و از طبیعت و زیبایی های آن ل*ذت می برند. شهر لووکا جاذبه‌های زیادی دارد و هر نقطه آن می تواند روزها و هفته ها هر گردشگری را در این شهر ماندگار کند.

بالا