• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بیوگرافی آراس بولوت اینملی| بازیگر

• نویسنده موضوع Tanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 495
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,599
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
بیوگرافی آراس بولوت اینملی

آراس بولوت اینملی متولد 25 اوت 1990 در ترکیه، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس مهندسی هواپیما از دانشگاه فنی استانبول می باشد که از 20 سالگی بازیگری را شروع کرد و با سریال حریم سلطان به شهرت رسید
او 183 سانتی متر قد و 71 کیلوگرم وزن دارد

خانواده
آراس 3 شهریور 1369 در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمد
او فرزند سوم چنگیز بولوت اینملی و سو استپ می باشد و یک برادر بازیگر و نویسنده به اسم اورکون و یک خواهر خواننده به اسم یشیم دارد

از تبلیغات تا سریال

بصورت جدی از سال 2009 وقتی 19 ساله بود با حضور در چند تبلیغات، دیده شد تا اینکه یکسال بعد با سریال کوچه های پشتی تجربه بازی در تلویزیون را بدست آورد
او سپس سال 2013 با فیلم آیا ما خوب هستیم وارد سینما شد

از حریم سلطان تا گودال
سال 2013 با سریال حریم سلطان در نقش شاهزاده بایزید چهره اش شناخته تر شد تا اینکه سال 2017 با سریال گودال به اوج محبوبت و شهرت رسید
آراس در سریال گودال توانست استعداد چشم گیر خود در بازیگری را به رخ رقیبانش بکشد و در حال حاضر یکی از شخصیت های محبوب ترکیه می باشد

روابط عاشقانه
آراس بولوت اینملی سال 2012 وقتی 22 سال داشت با اِولین لوینر ارتباط عاشقانه ای شروع کرد اما این زندگی کمتر از یک سال به جدایی ختم شد

ارتباط با بیگه اونال
آراس سپس با جیلان چاپا یک ر*اب*طه کوتاه مدت داشت و حالا از سال 2015 با بیگه اونال در ارتباط است و هنوزم هم این ر*اب*طه ادامه دارد
با این حال شایعات از روابط نه چندان خود این دو به گوش می رسد

علاقه زیاد به خانواده
کمتر بازیگری در ترکیه می بینیم که تمام وقت خود را با خانواده اش میگذراند اما آراس یکی از این بازیگران خانواده دوست می باشد
می گوید: من عاشق خانوادم هستم و هیچ تفریحی به اندازه وقت گذراندن با آنها من را سرحال نمیکند، عشق به خواهرزاده هام با تمام عشق ها فرق میکند
آنها برایم خیلی مهم و با ارزش هستند

استایلم زیاد مهم نیست
آراس که تقریبا قلب های طرفدارانش را با شخصیت خوش تیپش دزدیده، جالب است بدانید که اصلا دوست ندارد راجع به تیپ و قیافه اش صحبت کند
می گوید این مسئله چندان مهم نیست که بخواهیم درموردش حرف بزنیم

علاقه به خوانندگی
آراس همانند خواهرش یشیم که خواننده است استعداد زیادی در خواندن دارد اما علاقه زیاد وی به بازیگری باعث شده است که از خوانندگی چشم پوشی کند

مرد سال مدلینگ
اینملی علاوه بر حرفه بازیگری در بسیاری از فیلم های تبلیغاتی حضور دارد تا جایی که سال 2018 توسط مجله مد GQ بعنوان مرد سال ترکیه انتخاب شد

ورزش موردعلاقه
آراس به شدت به فوتبال علاقه دارد و حتی گاهی اوقات نیز با دوستانش فوتبال بازی میکند. او طرفدار چند آتیشه تیم بشکیتاش ترکیه است

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Tanin

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,599
امتیازها
63
کیف پول من