• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی بورکینافاسو

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 615
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
خرابه های لوروپنی Loropeni
جاهای دیدنی کشور آفریقایی بورکینافاسو

اولین اثر ثبت شده این شکور در فهرست میراث جهانی یونسکو، ویرانه های لوروپنی است. این یک ساختار باستانی در ن*زد*یک*ی شهر لوروپنی است و یکی از مکان هایی است که در بورکینافاسو بازدید می شود. سازمان میراث جهانی آن را در سال ۲۰۰۹ با درجه معیار سوم معرفی کرد و کل منطقه ویرانه ها واقعا بزرگاست ( در مجموع ۱۱۹،۸۰۰ فوت مربع یا ۱۱،۱۳۰ متر مربع است). سن دقیق خرابه ها نامشخص است، اما افراد محلی معتقدند که حداقل ۱۰۰۰ سال قدمت دارند. مردم محلی در قرون ۱۴ تا ۱۹ در اینجا زندگی می کردند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Musee du Poni

Musee du Poni یا موزه پونی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در کشور بورکینافاسو است. این موزه در Gaoua واقع شده است و بسیاری از مسافران می گویند که اگر شما مایل به دیدن فرهنگ مردم لوبی هستید ( Lobi people ) این شهر برای رفتن مناسب است. در موزه، شما خواهید دید که چطور مردم لوبی تمام این سالها زندگی کرده اند. یک راهنمای تور برای کمک به شما در مورد سوالات مربوط به نمایشگاه های موزه وجود دارد، اما برای برخی از آنها عکس برداری ممنوع است. با این حال شما می توانید ساختمان اصلی و دیگر سازه های فضای باز موزه را عکس بگیرید .

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مجسمه های د لاونگو

مجسمه های de laongo یا سمپوزیوم مجسمه سازی de granit de laongo یکی از موزه های فضای باز در استان اوبریتنگا Oubritenga است. نزدیکترین شهر به این موزه اوآگادوگو است و اگر از وسیله نقلیه استفاده کنید، حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه فاصله است. به هر حال، این یکی از مکان هایی است که در بورکینافاسو بازدید می شود. این سمپوزیوم / موزه در سال ۱۹۸۹ توسط Siriky ، مجسمه ساز ب*ر*جسته Burkinabe برگزار شده است. Siriky از مجسمه سازان سراسر جهان دعوت کرد و آنها کار خود را بر روی مکان ایجاد کردند. در کل، ۱۸ مجسمه ساز از ۱۳ کشور در ساخت این موزه شرکت کردند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Domes de Fabedougou

افرادی که آنجا هستند می گویند که این تنها جاذبه گردشگری در روستای Fabedougou است . طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۰۵ ، کمتر از ۱۰۰۰ نفر در روستا وجود دارد. امیدوارم در این زمان جمعیت روستای دو برابر شده باشد. به هر حال، این گنبدها چه هستند؟ حتی اگر اینها تنها جاذبه این منطقه باشند، کافی است ! این گنبدهای طبیعی هستند و مانند لایه های سنگهای تخت هستند. به سادگی زیبا و منحصر به فرد هستند .

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزۀ ملی موسیقی بورکینافاسو

موزه ملی موسیقی بورکینافاسو توسط Parfait Z. Bambara اداره می شود. این جاذبه توریستی در شهر اوآگادوگو واقع شده و در ن*زد*یک*ی یکی از مدارس معتبر شهر، مدارس Phillipe Zinda Kabore قرار دارد. این یکی از مکان هایی است که در بورکینافاسو بازدید می شود. شما هرگز این مکان را از دست نخواهید داد زیرا در مرکز شهر است و همه میدانند کجاست. این موزه در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و ابزارهای موسیقی محلی در آن نگهداری میشوند .برخی از آنها واقعا خیلی قدیمی هستند .

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Cascades de Karfiguela

Cascades de Karfiguela همچنین به عنوان آبشار Karfiguela یا آبشار Banfora شناخته می شود. این آبشارها به رودخانه کومو Komoe متصل می شوند که نقطه عطفی در این کشور است. این جاذبه توریستی محل توجه مردم محلی و خارجی است. آبشارها نفس گیر هستند و در قسمت جنوب غربی کشور واقع شده اند. سازمان گردشگری بورکینا فاسو این منطقه را مدیریت می کند زیرا می خواهد طبیعت این محیط را حفظ کند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Parc Bangr Weogo

Parc Bangr Weogo یا Bangr Weogo Park یکی از پارک های گردشگری در بورکینافاسو است. اینجا یک پارک شهری است که در قلب شهر اوآگادوگو قرار دارد. این مکان دارای یک باغ وحش یا یک مینی پارک ملی است که دارای حیوانات مختلف مانند زرافه، میمون ها، گیاهان، حیوانات وحشی و گاو است. پارک همچنین دارای ذخایر آبی است که لاک پشت های ساحل را محافظت می کند. این یکی از مکان هایی است که در بورکینافاسو بازدید می شود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی آرلی Arli

بعضی اوقات پارک ملی آرلی به عنوان Arly تلفظ می شود و یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری در این کشور است. پارک در ن*زد*یک*ی شهر Diapaga واقع شده و یکی از چهار ذخایر طبیعت / پارک های ملی در بورکینافاسو است. این ذخایر طبیعت دارای مساحت ۷۶۰ کیلومتر مربع است و شامل تپه ماسه سنگ، برخی از جنگل های ساوانا و جنگل های سرسبز است. انواع مختلف حیوانات در پارک ملی نیز زندگی می کنند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای Ouagadougou

یکی از جاذبه های توریستی مذهبی مسیحیان و دیدنی در بورکینافاسو، کلیسای Ouagadougou است و این کلیسای جامع اسقف اعظم Ouagadougou پایتخت بورکینافاسو است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه Tengrela

یکی از مکانهای دیدنی در بورکینافاسو دریاچه Tengrela است. این جاذبه طبیعی در کشور بسیار نزدیک به Banfora واقع شده است. دریاچه ۲ کیلومتر طول و ۱ و نیم کیلومتر عرض دارد. چرا این دریاچه کوچک بهترین جاذبه توریستی در بورکینافاسو است؟ خوب، دریاچه یک مکان ویژه و مهم برای مردم Burkinabe است.در این دریاچه شما شانس دیدن حیوانات آبی را دارید . ساکنین بر این باورند که اگر شما آنها را دیدید خوش شانس هستید زیرا این حیوانات در نزد بومی ها مقدس هستند.

بالا